Finałowe starcie w Oleśnicy!

SENIORZY

Już dziś o g.18:00 w Oleśnicy rozegramy ostatnie spotkanie sezonu 2015/16. Już wcześniej Energetyk zapewnił sobie awans do klasy okręgowej ale jest to bardzo prestiżowe spotkanie bo przeciwnikiem będzie nie kto inny jak Olimpia Oleśnica. Wicelider, klub który powstał kilka lat temu ma spore aspiracje. Bazuje na byłych, doświadczonych zawodnikach Pogoni Oleśnica. Jest to dla Nas godny rywal w tej edycji rozgrywek. Od początku sezonu z ust włodarzy oleśniczan było słychać jasne deklaracje, że interesuje ich tylko awans o szczebel wyżej. I te słowa zamienili w czyny, grając bardzo równo przez cały sezon byli przyczajeni cały czas za naszymi plecami. W rundzie wiosennej choć prezentują się znakomicie zabrakło im doświadczenia w rywalizacji na A klasowych arenach i popełnili podstawowy błąd nie “zapewniając” kadry trenerowi Grafowi w długi majowy weekend, kiedy to w wyjazdowym meczu z wrocławską Polonią nie mieli żadnych argumentów na trudnym terenie i zasłużenie polegli. Stracili też punkty przed tygodniem w Szczodrowie gdzie gospodarze “walczą o życie” i rozpaczliwie bronią się przed spadkiem do B klasy. Nie zmienia to jednak faktu, że w dzisiejszym pojedynku będą chcieli utrzeć nosa Energetykowi ale przede wszystkim wciąż są w grze o awans do klasy okręgowej jako wicemistrz A klasy. Zwycięstwo Olimpii nad Energetykiem na pewno da promocję ekipie Grzegorza Grafa do wymarzonej okręgówki. Jest jednak jedno “ale”. Nie przyjeżdżamy do Oleśnicy na wycieczkę, tylko postawić stempel na naszym awansie! Tak Olimpio, przyjeżdżamy do Was po komplet oczek!

ZAPRASZAMY Wszystkich kibiców!

Zbiórka kibiców o g.16:00 na parkingu pod klubem.

SKRZATY

Również dzisiaj “Sobotnie granie” Skrzatów na naszym obiekcie na które zaproszony został zespól Ślęzy Wrocław. Zapowiada się dużo grania a nasi mali piłkarze posilą się kiełbaską z grilla przygotowaną przez nasz klub :-)

MŁODZICY I SKRZATY

Zespoły trenera Łukasza Kropskiego i Łukasza Skowronka wystąpią w niedzielę na turnieju w odległym Miliczu gdzie wielką pompą otwieramy będzie miejscowy basen. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia :-)