Grały dziewczynki w Dzierżoniowie i Świdnicy

W dniach 23 oraz 30 września drużyna Energetyka Siechnice wzięła udział w turniejach piłki nożnej dziewczyn w Dzierżoniowie oraz w Świdnicy. Były to kolejne cykle turniejów mających na celu promowania piłki nożnej wśród najmłodszych dziewczynek na Dolnym Śląsku. Na turniej rocznika 2007 i młodsze do Dzierżoniowa pojechaliśmy w 11-osobowym składzie wystawiając tym samym dwa zespoły. W turnieju tym oprócz Energetyka Siechnice wzięły udział dwa zespoły z Lubina, jeden zespół z Pęgowa oraz jeden zespół z Dzierżoniowa. Dominowała dobra zabawa, a nasze dziewczyny grające w większości przeciwko starszym o rok koleżankom zebrały kolejne ciekawe doświadczenia, które na pewno zaowocują w przyszłości :-)

Na turniej rocznika 2009 do Świdnicy pojechaliśmy w 4-osobowym składzie. W Świdnicy nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, dominując na boisku niemalże w każdym spotkaniu i strzelając wiele pięknych bramek. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Hania, dzielnie wspierana przez pozostałe koleżanki z zespołu. W turnieju tym oprócz Energetyka wzięły udział zespoły z Lubina, Świdnicy oraz Wałbrzycha.

Składy:

Turnie rocznika 2009 i młodsze w Świdnicy 30.09.2017:

• Julia Bochnacka,
  • Hania Sadecka,
  • Basia Witan,
  • Zuzia Bukowska

Turniej rocznika 2007 i młodsze w Dzierżoniowie 23.09.2017:

• Basia Witan (2009),
  • Hania Sadecka (2009),