GRAMY TURNIEJE!

W niedzielę 26 lutego nasze drużyny rozegrają kolejne turnieje halowe w przerwie zimowej. Podopiecznych trenera Kozimora  i trenera Kropskiego zobaczymy na parkietach w Radwanicach i Gaci.

Turniej Halowy w Radwanicach

W turnieju rocznika 2007 zobaczymy na parkiecie drużyny Śląska Wrocław, Ślęzy Wrocław, Bumerangu Wrocław oraz Energetyka Siechnice. Zapowiada się bardzo duża dawka piłkarskich emocji oraz dobrej zabawy. Oprawa turnieju również będzie na wysokim poziomie. Dla kibiców i piłkarzy dostępny będzie słodki kącik kawowy zapewniony przez rodziców naszych młodych piłkarzy za co serdecznie dziękujemy! Druga część niedzielnych zmagań obejmie firmy i partnerów naszego klubu. Tu zapowiadają się również nie lada emocje i ogromna rywalizacja. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Powołani zawodnicy:

1. Bochniarz Franek
  2. Bruziak Samir
  3. Cynowski Adam
  4. Dębowicz jakub
  5. Głębocki Dominik
  6. Felsztyński Filip
  7. Kroczak Filip
  8. Komicz Jerzy
  9. Pietkiewicz Radosz
  10. Paroboczy Krzysztof
  11. Serafinowicz Kamil

Turniej FOOTBALL STARS CUP rocznika 2005 w Gaci

Drużyna trenera Kropskiego wystąpi w Gaci w nieźle obsadzonym turnieju i równie mocno będziemy trzymać kciuki za ich dobra postawę.

Powołani zawodnicy:

1. Bogusz Marcel