II kolejka: Dziś gościmy w Strzelinie

Klasa okręgowa: Strzelinianka Strzelin - Energetyk Siechnice g.17:00 (27.08.2016)

Bardzo intensywny tydzień mają seniorzy Energetyka. Po środowym zwycięstwie w Pucharze Polski z Widawą Kiełczów już dziś nasi piłkarze udają się do Strzelina by o godzinie 17 walczyć o kolejne ligowe punkty z miejscową Strzelinianką. Zapowiada się ciekawa rywalizacja, bo rywal jak zawsze wydaje się być drużyną trudną, a na tamtejszym obiekcie zawsze gra się ciężko. Obydwie drużyny zanotowały remisy w pierwszej ligowej kolejce, a następnie wygrały swoje mecze w Pucharze Polski - zatem jutro walka o trzy punkty zapowiada się interesująco. Kto lepiej poradzi sobie w późne sobotnie popołudnie? Czy pierwsze ligowe zwycięstwo stanie się faktem? By się o tym przekonać wszystkich kibiców zapraszamy do Strzelina. Bądźcie tam z nami!