III kolejka: Energetyk - Polonia Środa Śląska

III kolejka: Energetyk - Polonia Środa Śląska 3.09.2016 g.17:00

W trzeciej kolejce spotkań klasy okręgowej na własnym boisku nasz pierwszy zespół podejmie drużynę Polonii Środa Śląska.

Obie drużyny w swoich pierwszych meczach podzieliły się punktami z rywalami. W drugiej Polonia rozgromiła na własnym obiekcie KP Brzeg Dolny 4:0 a Energetyk po dramatycznym meczu przegrał w Strzelinie 2:3. Polonia to obyty zespół w tej klasie rozgrywkowej i na pewno w tym sezonie będzie zaliczał się do faworytów ligi gdyż już usadowił się na trzecim miejscu w tabeli. W kadrze naszego zespołu na ten mecz po prawie 9 miesiącach znalazł się Bartek Naściszewski, który leczył przewlekłą kontuzję ale jest już w pełni gotowy do rywalizacji. Po raz pierwszy w tym sezonie przy ustalaniu składu będzie brany pod uwagę nasz bramkarz Kacper Kujawski. Zabraknie natomiast Szymiczka, Piotra Walczaka oraz Tomka Zająca. Za kartki pauzuje Arek Domaszewicz.

W tej lidze łatwych spotkań nie ma tak więc zapraszamy kibiców na to spotkanie, liczymy na Wasze wsparcie!