IV kolejka: Przed nami Łowęcice

LTM Młodzicy: Energetyk - Sokół Marcinkowice sobota g.10:00 (10.09.2016)

Drużyna trenera Kropskiego zaczyna dziś sezon w lidze młodzika. Sezon jak zapowiada trener ma być sezonem przełomowym dla tej ekipy w której wciąż pokładamy duże nadzieje. W tym sezonie komisja rozgrywek DZPN w końcu zoptymalizowała terytorialnie tę grupę i wyjazdy nie będą tak uciążliwe jak w latach poprzednich. Przeciwnikiem w dzisiejszym meczu będzie Sokół Marcinkowice a więc stary, dobry znajomych z poprzednich rozgrywek. Chłopakom życzymy powodzenia!

Klasa Okręgowa: Zjednoczeni Łowęcice - Energetyk sobota g.17:00 (10.09.16)

Dziś wyruszamy do Łowęcic. Rywal ten w poprzednich rozgrywkach ostro namieszał. Po rundzie jesiennej zeszłego sezonu zameldował się bezapelacyjnie na pozycji lidera rozgrywek klasy okręgowej! Jednak ubytki kadrowe w przerwie zimowej były ogromne i na wiosnę Zjednoczeni do końca walczyli o utrzymanie w lidze. W obecnych rozgrywkach Łowęcice radzą sobie nie najlepiej. W trzech pierwszych kolejkach nie zdobyli punktu. Ale wiemy że to bardzo groźny zespół zwłaszcza na swoim podwórku i dlatego podchodzimy do tego meczu bardzo skoncentrowani. W naszym zespole pełna mobilizacja choć trener Rudolf nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników.

Zapraszamy do Łowęcic!