IX kolejka: Dziś zawitają "Olimpijczycy"

SENIORZY: Energetyk - Olimpia Oleśnica 15:00

Dziś gościć będziemy Olimpię Oleśnica. Drużynę, która w poprzednim sezonie uplasowała się tuż za naszymi plecami w A klasie i uzyskała awans do klasy okręgowej. Ekipy z Oleśnicy nie trzeba przedstawiać, w poprzedniej kampanii Energetyk zdobył z ta drużyną 4 punkty, remisując na własnych obiekcie 2:2 a w rewanżu wygrywając 3:2. Drużyna Olimpii jak do tej pory zdobyła w 8 meczach 6 punktów. W ostatnim czasie olimpijczycy nie notują jednak dobrej passy. Ostatnie dwa mecze musieli grac w "10" gdyż nie posiadali regulaminowej liczby młodzieżowców. Mało tego w minionym tygodniu DZPN orzekł dwa walkowery na niekorzyść Olimpii za nieopłacone żółte kartki. Pomimo tego jesteśmy przekonani,że ekipa trenera Grafa przyjedzie do Siechnic po 3 punkty. To drużyna z charakterem. Goście mają swoje problemy...i my też niestety mamy. W ostatnim meczu urazów nabawili się Łukasz Skowronek i Paweł Szymiczek, które wykluczają ich z udziału w dzisiejszym meczu. Zapraszamy serdecznie kibiców!

MŁODZICY: Energetyk - KS Oława 11:00

Kapela naszych młodzików odpaliła i w tym sezonie można oglądać ich efektowne poczynania w rozgrywkach ligowych, w których na 6 meczy wygrali 5 i maja ochotę na jeszcze więcej. Zapraszamy!

ORLIK trener Kozimor

Turniej DZPN-u Niskie Łąki we Wrocławiu. Niedziela 16.10. g,9:00