Podsumowanie weekendu 9-10.09

Ze zmiennym szczęściem zaprezentowały się nasze drużyny w miniony weekend w swoich rozgrywkach ligowych. W sobotę młodzież punktowała, w niedzielę juniorzy i seniorzy bez zdobyczy punktowej.

Trampkarze: ENERGETYK – GKS Mirków Długołęka 1:0 (0:0)

Gol: Kacper Lisek

Po nieudanym występie w inauguracyjnej kolejce drużynie trenera Kropskiego przyszło zmierzyć się na własnym boisku z zespołem z Mirkowa i tym razem efekt był zdecydowanie lepszy niż przed tygodniem. W meczu twardej walki i niewykorzystanych szans pierwsze 3 punkty w sezonie zainkasowali trampkarze Energetyka. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił rosły Kacper Lisek. Słowa uznania należą się również przeciwnikom gdyż postawili twarde warunki i zwycięstwo żółto-czarnym wcale nie przyszło łatwo. Dlatego też, naszym chłopcom szczerze gratulujemy!

Skład: Aleksander SZYMAŃSKI – Marcel SKRZYPCZAK, Marcel BOGUSZ, Tymon CHMIELEWSKI, Jakub CHMIEL, Łukasz OPALIŃSKI, Jakub OPALIŃSKI, Tomasz MACYSZYN, Jakub CIUPIŃSKI, Tomek ŁAKOTA – Kacper LISEK

ponadto zagrali: Mikołaj ALBERT, Jan OPALIŃSKI, Alan BURY, Kacper NIEDZIELA, Kacper BUCHLA

Trener: Łukasz KROPSKI

Młodzicy: ENERGETYK – Olympic IV Wrocław 2:2 (0:0)

Gol: Radek Gryczon, Ignacy Popów

Bardzo dobre widowisko zobaczyli w sobotnie popołudnie zgromadzeni w Siechnicach kibice obserwujący debiut drużyny trenera Skowronka w Terenowej Lidze Młodzików. Obie drużyny zagrały bardzo ofensywnie co mogło się podobać zgromadzonym kibicom. Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż obaj bramkarze raz po raz wykazywali się swoimi jak na ten wiek umiejętnościami chroniąc swoje zespoły przed utratą goli. Brawo!

Skład: Rafał KALATA – Kacper JON, Ignacy POPÓW, Radek GRYCZON, Krystian JANIK, Jakub OBECNY, Michał CHLEBIK, Mateusz GRYS, Stanisław KARCZEWSKI, Jan OPALIŃSKI, Krystian RYTKA, Oskar ZAWANOWSKI

Trener: Łukasz SKOWRONEK

Juniorzy mł: ENERGETYK – Olimpiakos Żerniki Wrocławskie 1:2

Gol: Dawid Brendzel

Również i w tym przypadku mieliśmy debiut naszej nowej ekipy. Drużyna ta „rodziła” się dość długo, była nawet taka możliwość, iż drużyna tuż przed rozgrywkami zostanie wycofana. Jednak tuż przed początkiem sezonu dzięki trenerowi Łukaszowi drużyna mogła skupić się już na treningach. W spotkaniu z Olimpiakosem ten „świeży” zespół stracił gola w końcówce spotkania ale zaprezentował się przyzwoicie i bacznie będziemy przyglądać się temu perspektywicznemu zespołowi.

Skład: Olgierd CUGIER, Kacper BORKOWSKI, Bartłomiej KULA, Michał JANUSZKIEWICZ, Ivan SKIRIALENKO, Bartosz WYSOCKI, Kacper KOŃCZAK, Sebastian GRYCZON, Patryk WYRÓD, Dawid BRENDZEL, Dawid GAWERA, Krzysztof WRÓŻ, Kacper KŁOSOWSKI, Jan MADEJ, Tomasz CHMIEL, Rafał ZADROZNY, Damian GRYCZON, Konrad WEROCY

Trener: Łukasz Kropski

Seniorzy: Widawa Bierutów – ENERGETYK 2:0 (0:0)

Niestety, nie zdołaliśmy wywieźć punktów z Bierutowa , jesteśmy bardzo nieskuteczni od początku sezonu....trzeba szybko znaleźć receptę na tę bolączkę...bardzo szybko!

Skład: Czerniejewski – Krawczyk, Kleśta, Bielawski, Kościelniak (46’Skowron) – Naściszewski, Kosior, Zapał, Józefowicz, Skowron (46’ Nir)- BogackiNa ławce: Wyród, Chmiel, Kujawski, Browarczyk

Trener: Artur SZWABOWICZ