Sparingi, transfery, przygotowania trwają

SPARING

W sobotnim trzecim sparingu naszej drużyny dość wysoko polegliśmy w Marcinkowicach z tamtejszym Sokołem bo aż 0:5. Nie ma za bardzo o czym się rozpisywać bo wynik mówi sam za siebie. Warto jednak odnotować iż, Czerniejewski obronił rzut karny, Patryk Wyród zadebiutował w pierwszej drużynie a 2 gole dla Sokoła zdobył wypożyczony z...Energetyka Andrzej Kosior. Piątego gola dla Sokoła zdobył samobójczym strzałem Piotrek Krawczyk. To byłoby tyle na temat sparingu.

Energetyk: Czerniejewski – Stoszek(Wyród), Skowronek(Jasiński), Bielawski(Krawczyk), Kościelniak – Głowacki (Wiśniewski), Domański, Rudolf, Sokół(Narolski) – Józefowicz, Szymiczek(Kropski)

TRANSFERY - odeszli

W sezonie 2016/17 w naszym zespole nie zobaczymy Maćka Zapała (powrót do IV – ligowej Pogoni Oleśnica) oraz Kamila Krzanowskiego (powrót do III – ligowego Piasta Żmigród). Prawdopodobnie próżno będzie szukać w nadchodzącym sezonie w żółto-czarnych barwach Michała Banacha. Zawodnik, który w minionym sezonie był jedną z wiodących postaci w drużynie niespodziewanie nie podjął treningów. Również Maciek Żarski nie rozpoczął przygotowań w Siechnicach, decydując się na czerwcowy wyjazd za Odrę. Jednak w tym przypadku klub jest w stałym kontakcie z Maćkiem i jego powrót przed/w trakcie rundy jesiennej jest wielce prawdopodobny. W minionej rundzie dostawał mało szans na grę i treningów nie wznowił również Grzesiek Stępień, jednak z sygnałów jakie dochodzą do Nas można wywnioskować, że będzie występował na lokalnych boiskach. Paweł Ziółkowski, Dawid Ciechański oraz Maciek Nowakowski są już po słowie z KS Brochów i najprawdopodobniej przeniosą się tam aby reprezentować wrocławska dzielnicę. Do Foto Higieny II Korony Osiek przeniesie się Łukasz Muszyński oraz Damian Popiołek, który trafi do ekipy trenera Zarównego na zasadzie rocznego wypożyczenia.

TRANSFERY – przyszli/testowani

Grzesiek Czerniejewski wrócił do zespołu po ponad półrcznej przerwie spowodowanej pobytem na wyspach. Z wypożyczeń wracają Bartłomiej Wiśniewski oraz Piotr Krawczyk. Do zdrowia doszli już Bartek Naściszewski oraz Michał Narolski i będą chcieli powalczyć o skład w klasie okręgowej. Z zespołem trenują również Sławomir Domański oraz Kamil Stoszek z Bumerangu Wrocław oraz Arkadiusz Domaszewicz z KS Żórawina. Kto zostanie w drużynie, kto nie zmieści się w kadrze na rundę jesienną podamy po sobotnim sparingu z Mirkowem Długołęka.

I na koniec mamy dla Was niespodziankę...Do zespołu trenera Tomasza Rudolfa na pewno dołączy Piotr Walczak z Sokoła Marcinkowice! Jest to powrót wychowanka po prawie 9 latach! „Mały” będzie sporym wzmocnieniem w klasie okręgowej na co bardzo liczą kibice naszego klubu! Ot, taka niespodzianka dla Was :)