Turniej FC ACADEMY CUP - relacja

Relacja trenerów Macieja i Artura:

"W minioną niedzielę grupa Naszych skrzatów z rocznika 2010 wzięła udział w turnieju organizowanym przez FC Wrocław Academy. Turniej ten był jak dotąd najmocniej obsadzonym, w którym braliśmy udział. W Turnieju z powodzeniem rywalizowaliśmy w grupie wiodącej z zespołami: AP Śląsk Wrocław, Olympic Wrocław, Wratislavia Wrocław, AP Szansa oraz z drużyną gospodarzy FC Wrocław Academy. My jako trenerzy jesteśmy dumni z postawy naszych młodych sportowców, którzy pokazali bardzo wysoki poziom umiejętności indywidualnych, ale najbardziej jesteśmy zadowoleni z satysfakcji chłopców, którą możemy obserwować kiedy znakomicie się bawią na boisku współtworząc z innymi zespołami wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta jakim bez wątpienia jest dla nich turniejowa rywalizacja. Wspaniale jest widzieć ich pasję do piłki nożnej, którą ze wszystkich sił staramy się im przekazać podczas treningów i zabaw. Mogliśmy obserwować mnóstwo radości z wielu strzelonych goli przez naszych chłopców, ze wspaniałych dryblingów oraz ich bardzo dobrej gry, a także „ludzkiej” postawy fair play wobec kolegów z innych zespołów. Cieszy postęp w rywalizacji z tymi samymi zespołami z turnieju na turniej. Chcieliśmy BARDZO pogratulować i podziękować organizatorom turnieju. Podziękować za zaproszenie i możliwość udziału w turnieju „Play for fun”. Pogratulować za stworzenie wspaniałej atmosfery, turniejową rywalizację na najwyższym poziomie, przygotowanie dodatkowych atrakcji, a przede wszystkim za zabawę czyli to co w dziecięcej piłce jest najważniejsze."

ENERGETYK: Tobiasz Grabowski, Szymek Murdza, Janek Moroń, Janek Zytko, Kuba Domański, Adaś Polic, Przemek Strajt, Kacper Poprawa i Tymek Popów

To Nasi bohaterowie, którzy reprezentowali klub w niedzielnych zmaganiach. Brawo!

Powiązana galeria: