Ujarzmione Jerzmanowo!

Relacja trenera Kropskiego z wyjazdowego zwycięstwa juniorów młodszych:

"Juniorzy w ten weekend podejmowali Błękitnych Jerzmanowo. Skład mocno uszczuplony ze względu na grę Patryka Wyroda w seniorach oraz kontuzje Kończaka i Chmiela, nieobecny był również Sklyarenko. W zamian na ławce ze względu na pauzę w rozgrywkach usiadło 5 trampkarzy. Mecz zaczął się bardzo chaotycznie, bez widocznej przewagi żadnej ze stron i chyba tyle należałoby powiedzieć o pierwszej połowie. Druga zaczyna się jeszcze gorzej, bo po chwili tracimy bramkę z niegroźnej sytuacji. Na szczęście był to pozytywny impuls dla drużyny Trenera Kropskiego. Akcje zaczęły się zazębiać, a wpuszczenie do środka pomocy Tomka Łakoty i Tymona Chmielewskiego pozwoliło na opanowanie środka pola. Po ładnym rozegraniu w środku pola na wysokości 40 metra mamy rzut wolny z którego na głowę Dawida Brendzla, dobrze dośrodkowuje Bartek Kula. Strzał broni bramkarz, lecz z dobitką z najbliższej odległości Michała Januszkiewicza już nie ma szans. 1-1. Próbujemy objąć prowadzenie, przez co przeciwnik wyprowadza kontry, na szczęście nieskuteczne. Na boisku na ostatnie 15 minut pojawia się Kuba Ciupinski oraz Rafał Zadrożny, który zobligował się trenerowi do oddania 3 groźnych strzałów w tym czasie i już jego pierwszy strzał ląduje w siatce. Mogliśmy podwyższyć na 3-1 ale tym razem Zadrożny nie wykorzystał akcji sam na sam. Kolejne 3 punkty jadą z juniorami do Siechnic! Cieszy postawa całego zespołu, a szczególnie trampkarzy którzy bardzo chcieli pomóc swoim starszym kolegą i chyba im się to udało".

Błękitni Jerzmanowo - ENERGETYK 1:2 (1:0)

Gole: Michał Januszkiewicz (54') i Rafał Zadrożny (75')

SKŁAD: Cugier- Borkowski,Gryczon, Januszkiewicz (70' Zadrożny), Kłosowski, Wróż (62'J.Chmiel), Wysocki (70' Ciupiński), Kula, Gawera, Brendzel (58' Chmielewski), Madej (52' Łakota)

Redakcja/ŁK