Wracamy na trawę! Tylko zwycięstwo!

Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice, Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice, Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice,Energetyk 1976 Siechnice, Energetyk 1976 Siechnice, Energetyk 1976 Siechnice, Energetyk 1976 Siechnice, Energetyk 1976

Niewątpliwie wydarzeniem weekendu będzie inauguracja na nowym stadionie pierwszej drużyny w meczu 5 kolejki klasy okręgowej gdzie Energetyk podejmował będzie zespół Bystrzycy Katy Wrocławskie. Wracamy na trawę po prawie 10 latach! NARESZCIE! Rywalom nie wiedzie się najlepiej od początku rozgrywek i jak dotąd nie zdobyli jeszcze punktów, jednak podopiecznych trenera Zbigniewa Mandziejewicza lekceważyć nie wolno i kropka. Jednak naszym obowiązkiem jest dzisiaj zwycięstwo i temu był podporządkowany cały tydzień treningowy. Niestety wystąpimy w tym spotkaniu osłabieni brakiem Andrzeja Kosiora, który nabawił się poważnego urazu kolana i czeka go dłuższa przerwa. INFO DLA KIBICÓW: Wejście na stadion będzie możliwe tylko od strony parkingu za trybuną!
W sobotę i w niedzielę również rywalizują pozostałe nasze drużyny na które również bardzo gorąco zapraszamy gdyż zapowiadają się arcyciekawie. Relacje z wszystkich wydarzeń już na początku tygodnia na naszych kanałach informacyjnych!

• Seniorzy: sobota g.17:00 ENERGETYK - Bystrzyca Kąty Wrocławskie
  • Juniorzy młodsi:  sobota g.13:00  Nefryt Jordanów Ślaski - ENERGETYK