XIV kolejka: Podtrzymać serię zwycięstw

SENIORZY: Energetyk - Widawa Bierutów 20.11.2016 g.13:00

Po czterech zwycięstwach z rzędu drużyna trenera Rudolfa chce w efektowny sposób pożegnać się w tym roku z kibicami i zgarnąć komplet punktów. Po zeszłotygodniowym efektownym zwycięstwie z Czarnymi Jelcz Laskowice usadowiliśmy się na czwartej lokacie w tabeli i nie zamierzamy jej łatwo oddać a wręcz przeciwnie mamy chrapkę na ‘pudło’ na zakończenie rundy jesiennej. Ale pierwszym warunkiem jest pokonanie w niedzielne popołudnie Widawy Bierutów. Widawy, która jest na fali, Widawy, która w ostatnich trzech meczach legitymuje się kompletem zwycięstw! Nie będzie to spacerek. W naszym zespole na ten mecz jest kilka wymuszonych absencji. Nie zagrają borykający się z problemami zdrowotnymi: Tomek Zając, Łukasz Bielawski i Tomek Kościelniak. W kadrze na ten mecz znalazł się Bartek Naściszewski.

ORLIKI: Dziś od g.10:30 wewnętrzne granie zaplanowali dla swoich grup trenerzy Kozimor i Jaroszewicz.

ŻAKI tr.Szwabowicz; Jedna z drużyn trenera Artura skorzysta dziś po raz kolejny z zaproszenia Sokoła Marcinkowice i będzie rywalizowała w tamtejszej hali ze swoimi rówieśnikami. Zapowiada się dużo fajnego grania i świetnej zabawy.

MŁODZICY tr. Kropski: Drużyna młodzików w sobotnie południe rozegrała swój ostatni mecz w LTM i tym razem po bardzo emocjonującym meczu przegrała na własnym obiekcie z Czarnymi Kondratowice 3:4. Gole dla naszego zespołu strzelali: Opaliński Łukasz, Kacper Lisek i Tomasz Łakota.

Zapraszamy kibiców!