XV kolejka: Ostatni akord ligowej jesieni

SENIORZY: Wratislavia Wrocław - Energetyk 26.11.2016 g.13:00

W dniu dzisiejszym drużyna trenera Rudolfa rozegra ostatnie spotkanie o punkty w tym roku. Na ulicy Gitarowej we Wrocławiu podejmować będziemy Wratislavie Wrocław. Stawką meczu dla nas jest zajęcie 3 miejsca po rundzie jesiennej! Zgoła odmienną nastroje panują we wrocławskim klubie i Wrati będzie w tym meczu walczyć o spokojna zimę. Po pięciu zwycięstwach z rzędu wcale nie chcemy się zatrzymywać ale kompletem punktów zakończyć rundę jesienną. Pomimo kilku ubytków kadrowych na to spotkanie w naszych szeregach pełna mobilizacja. Chcemy utrzymać podium po rundzie jesiennej, drużyna bardzo mocno na to zapracowała i dziś musi to potwierdzić!

Zapraszamy kibiców na to spotkanie!

DOJAZD: Jedziemy wschodnia obwodnicą Wrocławia, na drugim rondzie skręcamy w lewo w ul.Strachocińską i po kilkuset metrach za "Biedronką" skręcamy w prawo, przejeżdżamy przejazd kolejowy i po prawej stronie jest boisko.

Orliki Tr.Jaroszewicz sobota g.10:00

Towarzyskie granie ze Stala Brzeg w Oławie