Zapowiedż weekendu

XVII ENERGETYK - Strzelinianka Strzelin sobota g.15:00

W XVI kolejce podopieczni Tomasza Rudolfa podejmą na własnym stadionie w meczu o 6 punktów Strzeliniankę Strzelin. Goście zajmują 6 lokatę w tabeli ze stratą 2 punktów do Energetyka. Nasz zespół ma jednak do wyrównania rachunki z jesiennego meczu w Strzelinie, gdzie pomimo gry w przewadze nie udało Nam się przywieźć do Siechnic chociażby punktu. Dziś przyszedł czas na rewanż. W dzisiejszym meczu zagramy o pełną pulę, pierwszy mecz o punkty w 2017 roku przed własna publicznością zobowiązuje. Ale też nie będzie to łatwy pojedynek. W naszych szeregach zabraknie dalej kontuzjowanego Łukasza Bielawskiego oraz Bartka Naściszewskiego, którego wezwały obowiązki służbowe. Czy kolejne trafienie zaliczy dziś Bogacki? Czy swoje dołoży wicelider klasyfikacji strzelców, grający trener Tomasz Rudolf? Zapraszamy na mecz!

MŁODZICY - Liga Terenowa Młodzików

Sokół Marcinkowice - ENERGETYK sobota g.10:30

SKRZATY Niedziela g.9:00 - 14:00

Turniej GOLD GAME CUP - przy ulicy Lotniczej zaprezentują się skrzaty w składzie: Tymon Popów, Kacper poprawa, fabian Hordejuk, tobiasz Grabowski, Kuba Domański, Przemysłąw Strajt, Jan Moroń, Bartosz Moczulski, Kacper Sobieraj