API CUP ZAKOPANE 2018

API CUP ZAKOPANE 2018

PIŁKA, PIŁKA W ZAKOPANEM

Nasi chłopcy z rocznika 2010 w minionym tygodniu rywalizowali w Zakopanem w międzynarodowym turnieju. Ponieżej znajdziecie Państwo relację z tego wydarzenia trenera Macieja Zapała.

"W dniach 18-20 maja Nasi młodzi piłkarze z rocznika 2010 wzięli udział w międzynarodowym turnieju Api Cup Zakopane 2018. Pierwszy mecz zakończony wynikiem 3:2 dla Energetyka, chłopcy rozegrali już w piątek około godz. 13-tej z Ajaksem Częstochowa. Następnie w pierwszej fazie grupowej mieliśmy do rozegrania jeszcze 6 spotkań, zaś w finałowej 5 kolejnych meczów. Wymagający turniej okazał się znakomitą przygodą dla Naszych piłkarzy, z którego wyniesiemy dużo doświadczeń zarówno boiskowych jak i poza boiskowych. Od pierwszych meczów widać było, że gra jest bardzo wymagająca fizycznie i siłowo dla młodych piłkarzy. Nasi zawodnicy przeciwstawiali się takiemu stylowi gry ze zmiennym szczęściem, często niewykorzystując wielu okazji bramkowych czy też pechowo tracąc bramki przy próbie wyprowadzenia piłki. Zawodnicy w większości meczów prezentowali się świetnie, dzięki czemu moglismy oglądać techniczne popisy Naszych chłopców. Każdy z zawodników spisał się na medal i zasłużył na wielkie brawa. Tych zaś nie brakowało, ponieważ licznie wspierali Nas rodzice prezentująć najlepszy i najgłośniejszy doping w całym turnieju. Ostatecznie chłopcy z bilansem 5 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek zajęli 16 miejsce w gronie 24 zespołów."

ENERGETYK REPREZENTOWALI: Kuba Dechnig, Kuba Gibki, Tobiasz Grabowski, Fabian Hordejuk, Szymek Maciejewski, Szymek Murdza, Adam Polic, Tymon Popów, Kacper Poprawa, Przemek Strajt oraz Janek Zytko.

WYNIKI NASZEGO ZESPOŁU:

ENERGETYK - Ajax Częstochowa 3:2
Adaś Polic 2 Tymek Popów

ENERGETYK - Halychna Lwów (UKR) 0:2

ENERGETYK - UKS TKM Kąty 0:1

ENERGETYK - AP Proszowianka 1:1
Adaś Polic

Sobota
ENERGETYK - Kolejarz Stróże 0:0

ENERGETYK - Triumf Alwernia 2:0
Kuba Deching, Kacper Poprawa

ENERGETYK - ZKP Zakopane 1:0
Adaś Polic

ENERGETYK - Delta Warszawa 0:5

ENERGETYK - AP Champions Brzesko 3:0

ENERGETYK - AP Wielogłowy 3:5

ENERGETYK - Wiatr Ludźmierz 0:1

ENERGETYK - Triumf Alwernia 1:0

PODZIĘKOWANIA:

Bardzo gorąco dziękujemy organizatorom za wzorową organizację turnieju, Ogromnie dziękujemy również Rodzicom Naszych młodych piłkarzy za pomoc przy organizacji wyjazdu i pozyskaniu sponsorów oraz za wsparcie przez cały czas trwania turnieju.

Ten wyjazd został wsparty przez mecenasów sportu jakimi są: Firma PARKER oraz PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY. Dzięki Państwa wymiernemu wsparciu nasz zespoł godnie reprezentował nasz klub, naszą miejscowość oraz nasze wartości jaimi kierujemy się działając od wielu lat w sporcie. Niesamowita przygoda, której doświadczyli nasi mali piłkarze będzie miała pozytywny wpływ na kształtowanie ich postaw jako sportowców i piłkarzy. Bardzo dziękujemy za pomoc w relizacji marzeń naszych zawodników i mamy ogromną nadzieję, że będą Państwo uczestniczyć w kolejnych naszych przygodach piłkarskich, gdyż niesieni wrażeniami i doświadczeniami z Zakopanego planujemy kolejne wspaniałe przedsięwzięcia, które pozwolą Nam stale podnosić umięjętności naszych małych piłkarzy oraz zdobywać piłkarski świat.

DZIĘKUJEMY!

Redakcja/Maciej Zapał

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości