Świetny występ naszych 7-latków!

W minioną sobotę zawodnicy z rocznika 2010 uczestniczyli w Dziecięcej Lidze FC Wroclaw Academy. W rozgrywkach brało udział 10 zespołów, grając systemem każdy z każdym. W sobotnie popołudnie nasi zawodnicy rozegrali 9 meczów, każdy po 11 minut, rywalizując z następującymi zespołami: Ślęza Wrocław, Kolektyw Radwanice, Sokół Marcinkowice, Olympic Wrocław, Młode Wilki Kąty Wrocławskie, AS Kiełczów, FC Wrocław Academy, Bumerang Wrocław oraz AP Szansa. Chłopcy spisali się bardzo dobrze, pokazując wysokie umiejętności indywidualne, osiągając przewagę praktycznie w każdym z rozegranych meczów. Cieszy, że w każdym spotkaniu mogliśmy obserwować świetną kontrolę nad piłką, wiele zwodów oraz wspaniałych zagrań, a co równie ważne wiele radości. Ekipa Energetyka strzeliła w tym dniu 40 goli pozostając przez cały dzień niepokonaną drużyną, notując osiem zwycięstw oraz jeden remis. Gratulujemy wszystkim uczestnikom znakomitej postawy i zabawy, a organizatorom dziękujemy za możliwość udziału w świetnej imprezie.

Energetyk reprezentowali:

1. Domański Kuba
  2. Grabowski Tobiasz
  3. Małycha Filip
  4. Polic Adaś
  5. Poprawa Kacper
  6. Strajt Przemek
  7. Zytko Janek

A już za tydzień tj. 30 września w drugim dniu rozgrywek Dziecięcej Ligi FC Wroclaw Academy nasi chłopcy rozegrają kolejne 9 meczów uczestnicząc w rundzie rewanżowej.

Redakcja (M.Z) , fot. FC Academy fan page