Zapowiedź weekendu 21-22.05: Liderów dwóch podejmie bój

SENIORZY: Energetyk - Grom Szczodrów niedziela g.17:00

Ostatnio Huragan teraz Grom…groźnie brzmią ostatnio nazwy naszych przeciwników. Niebezpieczni są nie tylko na papierze, ale potrafią realnie odbierać nam w tym sezonie punkty. Po stracie punktów i remisie z Gromem Szczodrów w rundzie jesiennej, czas na rewanż i ”uziemienie” Gromu - to czas na rehabilitację lidera po zeszłotygodniowym występie i walka o odzyskanie nadszarpniętej reputacji.

Walka o awans wkracza w decydującą fazę więc musimy być zwarci i gotowi; po tygodniowej absencji do gry wracają: grający trener Tomasz Rudolf, Tomasz Kozimor oraz Łukasz Bielawski, na własną prośbę wystąpi Michał Banach, który nabawił się urazu w ubiegłą niedzielę, niestety zabraknie kontuzjowanego Tomasza Sokoła.

Mecz zapowiada się bardzo interesująco bowiem goście ze Szczodrowa wciąż walczą o uniknięcie degradacji i desperacko potrzebują punktów w starciu z naszym zespołem. Zapraszamy serdecznie w niedzielne popołudnie. Początek meczu o godz .17.00.

TRAMPKARZE: KS Łozina - Energetyk sobota g.11:00

W dobrych humorach i z wiosennym kompletem zwycięstw do meczu z Łoziną będzie przystępować drużyna trenera Szwabowicza. Trampkarze liderują w stawce ale ścisk w czołówce jest niesamowity. Zamieszania w tabeli dodało wycofanie z rozgrywek w minionym tygodniu Piasta Nadolice. W rundzie jesiennej nasz zespół na własnym boisku pokonał KS Łozinę 3:0 by w rewanżu wyjazdowym przegrać 0:2. Będzie ciekawie, nasi chłopcy złapali na wiosnę odpowiedni rytm...Czy podtrzymają dobra passę? Trzymamy mocno kciuki!