Dziewczynki w Pęgowie na medal!

W dniu 14-go października we wczesnych godzinach porannych drużyna dziewczynek Energetyka Siechnice udała się do Pęgowa na turniej rocznika 2007 i młodsze „Pęgów Cup 2017”. Nasza drużyna złożona z czterech piłkarek rocznika 2008 (Wiktoria, Zuzia, Agnieszka, Agata) oraz trzech 2009 (Basia, Magda, Hania) zmierzyła się przeciwko dwóm zespołom z Pęgowa oraz dwóm z Lubina. Po bardzo dobrej grze oraz emocjonujących pojedynkach obfitujących w wiele ciekawych i efektownych akcji Energetyk Siechnice został ostatecznie sklasyfikowany na drugim miejscu.

To bardzo duży sukces zważywszy na to, że nasze dziewczynki grały przeciwko starszym od siebie koleżankom, zbierając kolejne cenne doświadczenie.

A na uwagę zasługuje fakt, że Agnieszka została „Królową Strzelczyń” tego turnieju. Na duże wyróżnienie zasługuje również jak zwykle bardzo waleczna Zuzia.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy całej drużynie dziewczynek Energetyka Siechnice.

Redakcja/AR