Kasa na operację Tomka przekazana!

"Klub Sportowy Energetyk Siechnice pragnie poinformować, że w dniu 9 maja odbyło się uroczyste przekazanie zebranej kwoty 6602 zł Tomaszowi Wojciechowskiemu. Dzięki zebranej kwocie będzie mógł się odbyć jeden z wielu zaplanowanych zabiegów lewego oka syna naszego trenera Jacka Wojciechowskiego. Zbiórka potrzebnej kwoty odbyła się dzięki portalowi zrzutka.pl. Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym osobom, dzięki którym ta wspaniała akcja charytatywna udała się. Szczególne podziękowania nalezą się naszym wszystkim Trenerom, kochanym Rodzicom naszych młodych piłkarzy, kolegom i przyjaciołom Tomka, kibicom oraz ludziom dobrej woli.

Klub Sportowy Energetyk Siechnice życzy Tomkowi szybkiego powrotu do zdrowia i serdecznie zaprasza na mecze piłkarskie w Siechnicach."

Zarząd klubu KS ENERGETYK SIECHNICE