zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Oława
1:3
Dąb Dobroszyce
Polonia Miłoszyce
8:0
Pogoń Syców
Czarni Jelcz-Laskowice
5:1
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zbytowa
5:2
Foto Higiena Gać
LKS Solniki Małe
1:5
Grom Szczodrów
Energetyk Siechnice
2:0
Lotos Gaj Oławski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto Higiena Gać
0:0
Zenit Międzybórz
Czarni Jelcz-Laskowice
3:2
Rzemieślnik Oława
Huragan Minkowice Oławskie
0:0
Pogoń Syców
KS Zbytowa
3:2
Lotos Gaj Oławski
Grom Szczodrów
5:2
Polonia Miłoszyce
Dąb Dobroszyce
0:0
Energetyk Siechnice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Międzybórz
4:0
Lotos Gaj Oławski
Rzemieślnik Oława
3:3
Huragan Minkowice Oławskie
Pogoń Syców
2:1
Grom Szczodrów
KS Zbytowa
2:2
Dąb Dobroszyce
LKS Solniki Małe
3:0
Foto Higiena Gać
Energetyk Siechnice
2:5
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gaj Oławski
1:4
LKS Solniki Małe
Foto Higiena Gać
2:0
Polonia Miłoszyce
Czarni Jelcz-Laskowice
7:0
KS Zbytowa
Huragan Minkowice Oławskie
0:1
Grom Szczodrów
Dąb Dobroszyce
1:0
Zenit Międzybórz
Rzemieślnik Oława
1:3
Energetyk Siechnice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Międzybórz
1:4
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Miłoszyce
3:0
Lotos Gaj Oławski
Pogoń Syców
1:2
Foto Higiena Gać
KS Zbytowa
2:2
Rzemieślnik Oława
LKS Solniki Małe
3:0
Dąb Dobroszyce
Grom Szczodrów
Pauza
Energetyk Siechnice
9:0
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gaj Oławski
0:1
Pogoń Syców
Rzemieślnik Oława
4:5
Zenit Międzybórz
Foto Higiena Gać
1:2
Grom Szczodrów
Czarni Jelcz-Laskowice
1:0
LKS Solniki Małe
Huragan Minkowice Oławskie
Pauza
Dąb Dobroszyce
0:3
Polonia Miłoszyce
Energetyk Siechnice
6:0
KS Zbytowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Foto Higiena Gać
Polonia Miłoszyce
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Pogoń Syców
2:0
Dąb Dobroszyce
KS Zbytowa
1:1
Huragan Minkowice Oławskie
LKS Solniki Małe
7:1
Rzemieślnik Oława
Grom Szczodrów
3:0
Lotos Gaj Oławski
Zenit Międzybórz
2:2
Energetyk Siechnice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gaj Oławski
Pauza
Rzemieślnik Oława
2:5
Polonia Miłoszyce
Czarni Jelcz-Laskowice
1:1
Pogoń Syców
Huragan Minkowice Oławskie
4:0
Foto Higiena Gać
KS Zbytowa
1:1
Zenit Międzybórz
Dąb Dobroszyce
1:2
Grom Szczodrów
Energetyk Siechnice
3:0
LKS Solniki Małe
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dąb Dobroszyce
Zenit Międzybórz
3:0
Huragan Minkowice Oławskie
Pogoń Syców
4:2
Rzemieślnik Oława
Foto Higiena Gać
3:0
Lotos Gaj Oławski
LKS Solniki Małe
2:0
KS Zbytowa
Grom Szczodrów
0:3*
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Miłoszyce
4:0
Energetyk Siechnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Międzybórz
2:4
LKS Solniki Małe
Rzemieślnik Oława
4:2
Grom Szczodrów
Czarni Jelcz-Laskowice
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
4:1
Lotos Gaj Oławski
KS Zbytowa
1:5
Polonia Miłoszyce
Dąb Dobroszyce
1:0
Foto Higiena Gać
Energetyk Siechnice
2:2
Pogoń Syców
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Oława
Pauza
Lotos Gaj Oławski
3:3
Dąb Dobroszyce
Polonia Miłoszyce
6:3
Zenit Międzybórz
Pogoń Syców
0:1
KS Zbytowa
Foto Higiena Gać
4:4
Czarni Jelcz-Laskowice
LKS Solniki Małe
4:2
Huragan Minkowice Oławskie
Grom Szczodrów
3:3
Energetyk Siechnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
Pauza
Rzemieślnik Oława
1:3
Foto Higiena Gać
Huragan Minkowice Oławskie
1:0
Dąb Dobroszyce
Zenit Międzybórz
4:1
Pogoń Syców
Czarni Jelcz-Laskowice
6:0
Lotos Gaj Oławski
KS Zbytowa
4:1
Grom Szczodrów
LKS Solniki Małe
1:1
Polonia Miłoszyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
Pauza
Pogoń Syców
1:3
LKS Solniki Małe
Grom Szczodrów
1:4
Zenit Międzybórz
Lotos Gaj Oławski
2:2
Rzemieślnik Oława
Polonia Miłoszyce
4:3
Huragan Minkowice Oławskie
Foto Higiena Gać
1:0
Energetyk Siechnice
Dąb Dobroszyce
0:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Międzybórz
Pauza
Pogoń Syców
2:0
Polonia Miłoszyce
Foto Higiena Gać
2:2
KS Zbytowa
Grom Szczodrów
1:5
LKS Solniki Małe
Lotos Gaj Oławski
1:4
Energetyk Siechnice
Dąb Dobroszyce
8:2
Rzemieślnik Oława
Huragan Minkowice Oławskie
0:3
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Solniki Małe
Pauza
Zenit Międzybórz
2:2
Foto Higiena Gać
Lotos Gaj Oławski
0:3
KS Zbytowa
Rzemieślnik Oława
0:10
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Miłoszyce
3:1
Grom Szczodrów
Pogoń Syców
1:0
Huragan Minkowice Oławskie
Energetyk Siechnice
2:2
Dąb Dobroszyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
Pauza
Lotos Gaj Oławski
2:1
Zenit Międzybórz
Foto Higiena Gać
1:5
LKS Solniki Małe
Czarni Jelcz-Laskowice
4:1
Energetyk Siechnice
Huragan Minkowice Oławskie
9:1
Rzemieślnik Oława
Dąb Dobroszyce
7:0
KS Zbytowa
Grom Szczodrów
4:2
Pogoń Syców
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Energetyk Siechnice
3:1
Rzemieślnik Oława
Zenit Międzybórz
1:0
Dąb Dobroszyce
Polonia Miłoszyce
4:0
Foto Higiena Gać
KS Zbytowa
0:5
Czarni Jelcz-Laskowice
Grom Szczodrów
0:1
Huragan Minkowice Oławskie
LKS Solniki Małe
7:1
Lotos Gaj Oławski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Szczodrów
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
4:1
Energetyk Siechnice
Lotos Gaj Oławski
0:1
Polonia Miłoszyce
Czarni Jelcz-Laskowice
7:1
Zenit Międzybórz
Rzemieślnik Oława
3:0
KS Zbytowa
Dąb Dobroszyce
4:2
LKS Solniki Małe
Foto Higiena Gać
2:2
Pogoń Syców
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
Pauza
LKS Solniki Małe
3:4
Czarni Jelcz-Laskowice
Pogoń Syców
2:1
Lotos Gaj Oławski
Polonia Miłoszyce
1:0
Dąb Dobroszyce
KS Zbytowa
3:2
Energetyk Siechnice
Grom Szczodrów
3:1
Foto Higiena Gać
Zenit Międzybórz
3:0
Rzemieślnik Oława
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto Higiena Gać
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
0:1
KS Zbytowa
Energetyk Siechnice
0:5
Zenit Międzybórz
Czarni Jelcz-Laskowice
5:2
Polonia Miłoszyce
Lotos Gaj Oławski
2:1
Grom Szczodrów
Rzemieślnik Oława
0:2
LKS Solniki Małe
Dąb Dobroszyce
3:1
Pogoń Syców
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gaj Oławski
Pauza
Zenit Międzybórz
3:1
KS Zbytowa
Polonia Miłoszyce
4:1
Rzemieślnik Oława
Grom Szczodrów
0:0
Dąb Dobroszyce
Foto Higiena Gać
2:2
Huragan Minkowice Oławskie
Pogoń Syców
1:5
Czarni Jelcz-Laskowice
LKS Solniki Małe
3:1
Energetyk Siechnice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dobroszyce
Pauza
Rzemieślnik Oława
2:1
Pogoń Syców
Huragan Minkowice Oławskie
3:5
Zenit Międzybórz
Energetyk Siechnice
0:3
Polonia Miłoszyce
Lotos Gaj Oławski
3:0
Foto Higiena Gać
KS Zbytowa
2:5
LKS Solniki Małe
Czarni Jelcz-Laskowice
4:0
Grom Szczodrów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jelcz-Laskowice
Pauza
Pogoń Syców
3:3
Energetyk Siechnice
LKS Solniki Małe
2:5
Zenit Międzybórz
Polonia Miłoszyce
4:1
KS Zbytowa
Grom Szczodrów
0:0
Rzemieślnik Oława
Foto Higiena Gać
1:6
Dąb Dobroszyce
Lotos Gaj Oławski
1:8
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Oława
Pauza
Energetyk Siechnice
1:4
Grom Szczodrów
Dąb Dobroszyce
4:0
Lotos Gaj Oławski
Zenit Międzybórz
4:1
Polonia Miłoszyce
Czarni Jelcz-Laskowice
4:2
Foto Higiena Gać
Huragan Minkowice Oławskie
2:4
LKS Solniki Małe
KS Zbytowa
1:1
Pogoń Syców
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
Pauza
Lotos Gaj Oławski
1:6
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Miłoszyce
2:2
LKS Solniki Małe
Pogoń Syców
5:0
Zenit Międzybórz
Foto Higiena Gać
6:3
Rzemieślnik Oława
Dąb Dobroszyce
3:1
Huragan Minkowice Oławskie
Grom Szczodrów
5:0
KS Zbytowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Solniki Małe
5:6
Pogoń Syców
Zenit Międzybórz
1:3
Grom Szczodrów
Rzemieślnik Oława
3:4
Lotos Gaj Oławski
Czarni Jelcz-Laskowice
9:1
Dąb Dobroszyce
Huragan Minkowice Oławskie
2:1
Polonia Miłoszyce
Energetyk Siechnice
2:2
Foto Higiena Gać
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości