Wrocław Trophy 2018 - bardzo dobry występ naszych drużyn!

Wrocław Trophy 2018 - bardzo dobry występ naszych drużyn!

Choć w nasz wakacyjny kalendarz już zagląda wakacyjny lipiec to nasze dwie druzyny wzięły udział w miedzynarodowym turnieju piłkarskim we Wrocławiu. Szczegóły poniżej.

W lipcowy weekeng 6-8 lipca to udział w Turnieju Wrocław Trophy gdzie na zakończenie sezonu 2017/2018 Energetyk reprezentowały dwie drużyny rocznika 2009 i 2010. Turniej ten to wielka cykliczna międzynarodowa impreza odbywająca się na terenach AWF-u we Wrocławiu. Był to nasza druga edycja. Pierwszą ukończyliśmy w fazie grupowej i walce o miejsca 10-18. Tym razem było dużo lepiej.

W Obu kategoriach U8 i U9 drużyny w fazie grupowej zajęły drugie miejsca awansując do fazy finałowej. Drużyna U8 rywalizowała w tej części turnieju z następującymi ekipami: UKS Akademia Pilkarska 11; FK Kohouti Rokycany (CZECHY); Football Academy Leszno. Tutaj przegraliśmy tylko z UKS-em pokonując dwa kolejne zespoły. W fazie pucharowej zespół U8 zmierzył się z Olimpic Wrocław i LZS Grodków przegrywając oba spotkania. Turniej zakończyliśmy więc w walce o miejsca 7-8 pokonując AP Wielogłowy i zajmując ostatecznie 7 miejsce. Tak więc progres do ostatniego roku widoczny co strasznie cieszy.

Drużyna U9 w tej fazie turnieju rywalizowała zaś z UKS Szopienice, FK Kohouti Rokycany, Orlik Ząbkowice Śląskie. Tutaj przegraliśmy z drużyną UKS-u pokonaliśmy zespół z Czech i zremisowaliśmy z Orlikiem.  Ekipa U-9 W kolejnej fazie turnieju gra przeciwko Olimpiakos Żerniki Wrocławskie i Pogoni Krzeszyce. Pierwszy mecz przegrywamy a drugi dla nas jest zwycięski. Te rezultaty przesuwają nas do gry o miejsca 9-10 gdzie mierzymy się z drużyną FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou. W tym spotkaniu zdecydowanie lepsi okazują się gracze z Czech. Ostatecznie zajmujemy miejsce 10.

Dla Nas to przeogromny sukces i fantastyczne zakończenie. Niezmiernie cieszy nas postawa i zaangażowanie naszym młodych zawodników. Serdecznie dziękujemy za ten turniej i cały rok pracy zawodnikom i rodzicom. Jednocześnie prosząc o jeszcze więcej!

Klub reprezentowali: Michał Wiatrowski, Kaj Pociecha, Kuba Markiewicz, Jan Walczak, Adam Polic, Kacper Poprawa, Fabian Hordejuk, Przemysław Strajt, Jan Zytko, Kuba Domański.

PODZIĘKOWANIA:

W tym miejscu składamy wielkie podziekowania Kancelarii Prawnej Godula i Wspólnicy za wsparcie i umożliwienie dzieciom udziału w turnieju Wrocław Trophy 2018! DZIĘKUJEMY!

redakcja/Artur Szwabowicz

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości