Eskorta dziecięca Energetyka na mecz eliminacji Ligi Europejskiej ŚLĄSK - NK CELJE!

Miło mi poinformować, że w meczu rewanżowym eliminacji Ligi Europejskiej na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, zawodnicy naszej drużyny z rocznika 2004 i 2005 wyprowadzą na płytę boiska drużyny Śląska Wrocław i NK Celje!

Mecz ten zostanie rozegrany w czwartek 9 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, o godz. 20:00, a dziecięcą eskortę utworzą zawodnicy, którzy byli na we francuskim Sin Le Noble. Otrzymaliśmy od organizatora eskorty 15 miejsc co idealnie pasuje do liczby naszych "wyjazdowiczów" :)

Zbiórka zaplanowana jest na godz.17:50 na parkingu za halą w Siechnicach. Na ten mecz wybierają się również rodzice i dziadkowie naszych zawodników. Cała nasza delegacja na ten mecz będzie liczyła 50 osób! Powrót zaplanowany jest na godz. 23:00