Grają nasze drużyny - zapowiedź weekendu

SENIORZY: Energetyk - LZS Solniki Małe g.16:00 (niedziela)

Tym razem podopieczni trenera Tomasza Rudolfa podejmą przed własną publicznością zespół LZS Solnika Małe. Po zeszłotygodniowej porażce w Sycowie nasz zespół chce zmazać plamę i sięgnąć po komplet oczek w tym meczu. Po absencjach w środowym Pucharze Polski z GKS Mirków/Długołęka do drużyny wracają Rudolf, Józefowicz i Skowronek. Zespół gości zajmujący 4 lokatę w tabeli nie zaznał jeszcze w tym sezonie porażki i na pewno będzie chciał wywieźć punkty z Siechnic. Punktów oddawać Energetyk nie zamierza także zapowiada się bardzo interesujące spotkanie. Zapraszamy kibiców!

TRAMPKARZE: Energetyk - KS Łozina g.11:00 (sobota)

Nasi trampkarze w 4 kolejce zmierzą się w Siechnicach z ekipą KS Łozina. Po 3 wygranych drużyna trenera Szwabowicza zapowiada walkę o kolejny komplet oczek. Warto zatem w sobotnie przedpołudnie wybrać się na mecz tych młodych piłkarzy. Serdecznie zapraszamy kibiców.

MŁODZICY: AFK Nadolice - Energetyk g.14:30 (niedziela)

Po niezbyt udanym występie w poprzedniej kolejce w Oławie nasi młodzicy jadą do Nadolic zmierzyć się z tamtejszym AFK. Faworytem nie będą ale będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Trzymajmy mocno kciuki.

SKRZATY: Turniej w Łanach g.10:00

W niedzielę nasza jak na razie najmłodsza grupa wybiera się na turniej do pobliskich Łan. Trener Szwabowicz zabiera 18 osób i zapowiada wystawienie dwóch drużyn. Warto wybrać się na ten turniej wszak takie imprezy to esencja dziecięcej piłki nożnej.

Zapraszamy!