Grają żaki, orliki, młodzicy, trampkarze, seniorzy - zapowiedź weekendu

SENIORZY: Orzeł Pawłowice - Energetyk g.14:00 (niedziela)

Po niespodziewanej stracie punktów w ubiegłym tygodniu w Szczodrowie tym razem ekipa Tomasza Rudolfa wybiera się do spadkowicza z klasy okręgowej Orła Pawłowice. Zespół ten plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli lecz przestrzegamy (!!!) przed najmniejszym zlekceważeniem rywala. Orzeł jest tuż po zmianie trenera a wiemy jak przeważnie działa efekt nowej miotły także oczekujemy pełnego zaangażowania od pierwszych minut naszych zawodników. Niech ostrzeżeniem dla naszego zespołu będzie wynik meczu w Pucharze Polski Pawłowic w którym 7 października odprawili z kwitkiem III-ligową Bystrzyce Kąty Wrocławskie. W piłkę grać potrafią. Do składu wraca kapitan Marcin Józefowicz.

TRAMPKARZE: Energetyk - Widawa Bierutów g.11:00 (sobota)

Coś jakby zacięło się w drużynie trampkarzy, w dwóch ostatnich meczach zdobyli tylko jeden punkt. Jednak wierzymy ,że meczem z Widawą Bierutów wrócą na właściwe tory. Fajny zespół, który zbudował trener Szwabowicz potrafi dobrze grać w piłkę o czym nie jeden raz nam to udowadniał. Jutro na pewno powalczą o pełną pulę. Życzymy im dobrej gry oraz zwycięstwa.

MŁODZICY: Energetyk - Polonia Miłoszyce g.13:00 (sobota)

Młodzicy zmierzą się z zespołem z którym odnieśli jak dotychczas swoje jedyne zwycięstwo w lidze. Mają apetyty na drugie. Zapraszamy do wsparcia naszych chłopaków i wybrania się na ten mecz. To przyszłość naszego klubu, zapraszamy

ORLIKI: Turniej DZPN-u ,Wrocław ul.Lotnicza g.9:00 (sobota)

TRZY nasze drużyny wystawi trener Kropski w sobotnim porannym turnieju. Jesteśmy bardzo ciekawi jak sobie poradzą. Na pewno będą mieli wsparcie rodziców i...trenera Speiny, który wybiera się z nimi na ten turniej. A oto z kim sie zmierzą:
GRUPA B: Energetyk I, Energetyk II, Wratislavia Wrocław tr.Samołyk, WKS Śląsk Wrocław tr.Walczyk, WKS Śląsk Wrocław tr.Malewicz
GRUPA C: Energetyk III, Wratislavia Wrocław tr.Samołyk, Kolektyw Radwanice, WKS Śląsk Wrocław tr.Niedomagała, UKS Kiełczów Academy II

ŻAKI: Turniej wewnętrzny r. 2007-08 hala w Siechnicach g.16:00 (sobota)

Grupy trenera Jaroszewicza i Czerniejewskiego zmierzą się w siechnickiej hali w turnieju wewnętrznym. Bedzie to swoisty przegląd kadry z tych roczników. Zapraszamy kibiców i rodziców!

ZAPRASZAMY!