Turniej JAKO ŁANY CUP 2017 - relacja

Relacja oraz zdjęcia Artur Kroczak, Tomasz Węgier:

"W miniony weekend podopieczni trenera Tomasza Kozimora z rocznika 2008 wzięli udział w turnieju PKS Jako Cup 2017 w Łanach. W kategorii Żaki 2008 spotkało się pięć drużyn grając w systemie "każdy z każdym". Były to, Olimpiakos Żerniki Wrocławskie, PKS Łany, PKS Łany 2, Ślęza Wrocław oraz Energetyk Siechnice. Dawno nie widzieliśmy tak zaciętej i pełnej zaangażowania walki w wykonaniu Żaków z rocznika 2008. Widać było zdecydowany postęp w ich
indywidualnych umiejętnościach technicznych, jak i organizacji gry. Mimo gry ze zmiennym szczęściem, z meczu na mecz chłopcy "dogrywali się" i nabierali pewności siebie by turniej zakończyć okazałym zwycięstwem nad gospodarzami turnieju. Chłopców dopingowała bardo liczna i najgłośniejsza grupa kibiców, rodziców w barwach Energetyka.
Obserwując postępy jakie robią młodzi piłkarze, pod okiem trenera Kozimora, już nie możemy doczekać się na kolejne turnieje."

Powiązana galeria: