Wsparcie dla klubu! POMOŻECIE?!:)

Witam

Gorąca prośba do wszystkich fanów Energetyka Siechnice. Poniżej zamieszczam link do newslettera nowej platformy szkoleniowej online. Platforma skierowana jest do trenerów, zawodników, ludzi związanych z działalnością sportową, dzieci i rodziców młodych zawodników, a także wszystkich którzy chcieliby nabyć nowe umiejętności. My, Energetyk Siechnice skorzystamy na tym dodatkowo jeśli:

- zapiszecie się podając maila

- prześlecie na adres ksenergetyksiechnice@gmail.com informację jaką pocztę zgłosiliście.

Im więcej osób zgłosi się z Naszego polecenia tym więcej bonusów klub zgarnie (dodatkowe materiały szkoleniowe, kursy, zniżki itd.) Dodatkowo, każda osoba która znajdzie dla siebie coś ciekawego, a pomogła nam w tej akcji, będzie miała dostęp do interesujących ją materiałów(kontakt i zgłoszenie przez ksenergetyksiechnice@gmail.com)

Adres pod którym można się zapisać:

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

ksenergetyksiechnice.futbolowo.pl/