XI kolejka: Dwa gole Kozimora pogrążają Dolpasz

Dużo emocji i dobra gra obu drużyn. Dwie bramki Tomasza Kozimora, w tym drugi gol najwyższej próby. Po wyczerpującej walce do ostatnich minut punkty zostają w Siechnicach.

Energetyk Siechnice- Dolpasz Skokowa 2:1 (0:1)

Bramki dla Energetyka: Tomasz Kozimor (48') (57')

Energetyk: Kujawski, Kościelniak, Stoszek, Kozimor, Krawczyk,Domański, Józefowicz Banach, Wiśniewski, Rudolf, Zając.

Minuta po minucie

1 min.-w środku pola faulowany był Patryk Wyród, sędzia puścił grę, piłkę przejętą w środku gracz gości odgrywa na prawą stronę ,tam jego kolega przebiegł z futbolówką 15 metrów i prostopadłym podaniem obsłużył napastnika Dolpaszu ,którego strzał w ostatnim momencie zablokował Tomasz Rudolf.

7 min.-rzut rożny dla Energetyka. Po dośrodkowaniu o piłkę powalczył w polu karnym Tomasz Kozimor, przez moment zakotłowało się przed bramką gości, do piłki znajdującej się na 9 metrze dopadł Sławek Domański i błyskawicznie strzelił, jego strzał bramkarz Dolpaszu zdołał instynktownie sparować na poprzeczkę, do odbitej piłki doszedł Patryk Wyród, jednak zaskoczony takim obrotem sprawy nie trafił czysto w piłkę i ta wyszła daleko poza bramkę gości.

12 min.-Goście szybką akcją przedostają się w nasze pole karne i znów tylko świetna interwencja Tomasza Rudolfa ratuje nas przed stratą bramki.

16 min. –znakomite podanie od Marcina Józefowicza do Michała Banacha, ten ostatni minimalnie przegrywa pojedynek biegowy z bramkarzem gości.

21 min.- długi przerzut od Tomasza Kozimora do Pawła Szymiczka –ten nie namyślając się długo uderza z 25 metrów, bramkarzowi gości udaje się jednak wyłapać(z trudnościami) ten groźny strzał.

23 min.-strata piłki w okolicach środkowej części boiska przez Tomasza Kozimora, która uruchomiła szybką kontrakcję gości po której na sytuację strzelecką wyprowadzony został gracz Dolpaszu-jego strzał w dobrym stylu wyłapał jednak Kacper Kujawski.

26 min.-zawahanie naszym w polu karnym Michała Narolskiego ,który mając piłkę pod kontrolą próbował niepotrzebnie dryblingu, w efekcie zanotowaliśmy stratę po której goście oddali strzał i znów ratował nas Kacper.

37 min-rzut wolny w wykonaniu Tomasza Rudolfa minimalnie przeszedł obok prawego słupka bramki gości.

40 min.- po błędzie w ustawieniu obrony w sytuacji jeden na jednego przed naszą bramka znalazł się jeden z graczy Dolpaszu, próbujący przerwać jego akcję Tomasz Rudolf fauluje i goście mają rzut wolny z 18 metra. Precyzyjne uderzenie zawodnika gości i piłkę zmierzającą pod poprzeczkę w ostatniej chwili dotyka Kacper-na tyle skutecznie że ta ląduje na poprzeczce naszej bramki.

43 min.- w sytuacji sam na sam dynamicznym wyjściem uprzedza napastnika gości Kacper i i wciąż mamy remis.

45 min.-dośrodkowanie z lewej strony i niepilnowany gracz Dolpaszu zamykający akcję pakuje piłkę do siatki z 5 metra 0:1.

48 min.- Na 30 metrze faulowany jest Tomasz Zając. Wrzuconą piłkę w pole karne zaskoczony bramkarz przenosi tylko na poprzeczkę bramki, ta następnie trafia do znajdującego się na 5 metrze Tomasza Kozimora, który umieszcza ją w bramce-1:1!

49 min.-Błąd bramkarza gości przy wyprowadzaniu piłki z pola bramkowego, za krótkie podanie do obrońcy, piłkę przejmuje Sławek Domański ,który decyduje się na natychmiastowy strzał-czyni to jednak niecelnie i piłka przechodzi obok prawego słupka.

55 min.-Podręcznikowa akcja gości. Po wymianie kilku podań koronkową akcję finalizuje strzałem z 16 metra napastnik Dolpaszu-strzał kąśliwy nie znajduje jednak drogi do bramki Energetyka.

57 min.- z rzutu wolnego dośrodkowuje Józefowicz, dynamiczne wyjście w powietrze Tomasza Kozimora, który przeskoczył obrońcę, i kapitalne uderza głową przy tzw. długim słupku w okienko kompletnie bezradnego bramkarza gości-2:1!

60 min-. Błąd obrońców, do piłki dochodzi gracz Dolpaszu, biegnie sam na sam z Kacprem, zatrzymuje się jednak w polu karnym -by lepiej przygotować sobie pozycję do strzału, i oddaje ostatecznie słaby, plasowany strzał w środek bramki, który nie sprawia Kacprowi żadnych trudności.

65 min.-Tuż przed polem bramkowym naszymi graczami „zakręcił „ pomocnik gości ,posłał podanie na 7 metr do kolegi-jego uderzenie w środek bramki łapie Kacper.

70 min.-Dośrodkowanie z prawej strony, główkuje gracz gości z 4 metra, świetną interwencją popisuje się Kacper, który przenosi piłkę nad poprzeczką.

80min.-Dalekim wyjściem i wślizgiem znów ratuje nas Kacper który uprzedza wychodzącego na czystą pozycję gracza Dolpaszu.

87 min.-po dośrodkowaniu Tomasza Kozimora gości ratuje słupek.

89 min.-rzut rożny dla gości ,po wrzutce w dobrej pozycji znalazł się jeden z graczy Dolpaszu ,nie udało mu się jednak z 5 metra umieścić piłki w siatce.

Brawo zespół! Trudny przeciwnik ale wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko. Pniemy się w górę!, Oby tak dalej!