XVII kolejka: Rywalem wicelider

W najbliższą niedzielę pierwszy zespół Energetyka zmierzy się w arcyważnym, wyjazdowym meczu na szczycie z wiceliderem Polonią Miłoszyce. Mecz ten zapowiada się jako weekendowy hit A klasy w grupie 3. Prowadzący w tabeli Energetyk ma cztery punkty przewagi nad Polonią. Forma sportowa obu drużyn na wiosnę imponuje. Obie drużyny w trzech wiosennych kolejkach odniosły komplet zwycięstw z bardzo podobnym bilansem bramkowym: Energetyk 14-4, Polonia 14-5. Polonia notuję imponującą serię 7 zwycięstw z rzędu. Do naszego zespołu po tygodniowej przerwie wraca kapitan Marcin Józefowicz oraz napastnik Paweł Szymiczek. Widowisko zapowiada się bardzo bardzo ciekawie. Jedziemy do Miłoszyc po 3 punkty! Serdecznie zapraszamy kibiców!

Niedziela g.11:00 Polonia Miłoszyce - Energetyk