Zapowiedź weekendu

Zbytowa, PKS Łany, Piast Nadolice oto rywale naszych drużyn w nadchodzącym weekendzie...

SENIORZY: Energetyk - LZS Zbytowa g.17:00 (sobota)

W sobotnie popołudnie nasz pierwszy zespół podejmować będzie ostatnią w tabeli ekipę ze Zbytowej. Jeżeli ktokolwiek spodziewa się łatwej przeprawy to może się rozczarować gdyż każda z drużyn z dołu tabeli nie składa broni i przyjeżdża się godnie zaprezentować na boisku lidera oraz pokusić się o urwanie punktów wyżej notowanemu rywalami. Niczego innego nie spodziewamy się w sobotnie popołudnie. Tak więc emocji i goli na pewno nie zabraknie. Zatem zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

Trampkarze:
Piast Nadolice - Energetyk g.11:00 (sobota)

"Załoganci" trenera Artura Szwabowicza wybierają się do nieodległego ale znanego nam rywala aby kontynuować wiosenną zwycięską passę. Piasta lekceważyć nie wolno bowiem ostatnio potrafił zremisować z liderem rozgrywek a to ma swoją wymowę.
Młodzicy:
PKS Łany - Energetyk g.11:00 (sobota)
Po drugim zwycięstwie w rozgrywkach na kolejną zdobycz punktową liczą "młode wilczki" trenera Kropskiego. Wydaje się, że forma tej ekipy zwyżkuje a więc możemy oczekiwać emocjonującego meczu. Trzymamy kciuki za naszych ambitnych i walecznych młodych piłkarzy.

Żaki tr.Alama:
Wrocławska Olimpiada Młodzieży na Stadionie Olimpijskim g.9:00 (niedziela)