Zapowiedź weekendu 23 - 24.04

A klasa 18 kolejka

Energetyk – Pogoń Syców sobota 23.04 g.17:00

Po fantastycznym zwycięstwie z wiceliderem w Miłoszycach i umocnieniu się na czele tabeli w sobotę pierwsza drużyna Energetyka będzie chciała wyrównać rachunki z rundy jesiennej z sycowską Pogonią. Przypominamy, iż jesienią Energetyk jedynej porażki doznał właśnie Sycowie 0:2 po dość dziwnym meczu gdzie nie strzeliliśmy rzutu karnego, gdzie gospodarze grali bez nominalnego bramkarza. A krewka grupa 70 – latków (!) lżyła przez cały mecz naszych kibiców, zawodników i kadrę trenerską. Czas na sportowy rewanż. Z trójki nieobecnych w meczu z Polonią Miłoszyce do dyspozycji trenera będą już Maciek Zapał i Kamil Krzanowski. Natomiast Maciek Żarski będzie wyłączony z gry jeszcze kilka tygodni. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na ten pojedynek!

Liga Terenowa Trampkarzy

Widawa Psary – Energetyk sobota 23.04 g.13:00

Pomimo, iż to 3 kolejka wiosenna w tej lidze ekipa trenera Szwabowicza rozegra dopiero swoje pierwsze spotkanie. W pierwszym kolejce nie stawiła się drużyna z Pasikurowic, w drugim nasz zespół pauzował i dopiero 23 kwietnia zaczyna rozgrywki ligowe. W tym meczu trenera Artura przebywającego w Meksyku zastąpi trener Alama.

Liga Terenowa Młodzików

Sokół Marcinkowice – Energetyk 23.04 g.13:00

Drużyna młodzików uda się w sobotnie popołudnie do Marcinkowic. Czy wywalczą 3 punkty, czy będą w stanie po raz drugi w sezonie wygrać na wyjeździe? Przekonamy się w sobotę. Jedno jest pewne. Zawodnikom ambicji i zaangażowania nie zabraknie.

Na wszystkie mecze serdecznie zapraszamy kibiców!

Powiązana galeria: