Zdobyć Międzybórz!

Po przerwie świątecznej wracamy do rywalizacji o ligowe punkty. Ekipa trenera Tomasza Rudolfa wybiera się do odległego Międzyborza na mecz z miejscowym, odmienionym na wiosnę Zenitem. Nie jest żadną tajemnicą ,iż oba kluby darzą się sympatią ale jak zapowiadają zawodnicy obu drużyn na boisku będzie walka na 120%.

Zenit w rundzie jesiennej spisywał się średnio plasując się na 8 miejscu w tabeli. Znając aspiracje włodarzy klubu z Międzyborza na pewno uznali to za spory niedosyt. W przerwie zimowej do zespołu dołączyło 7 nowych zawodników:Rafał Mak (wolny zawodnik), Sebastian Żurek (wolny zawodnik), Grzegorz Żukowski (Wiwa Goszcz), Mateusz Kozioł (Zawisza Sośnie), Wojciech Szczepanik (KS Komorów),Kamil Gaicki (Zefka Kobyla Góra), Sebastian Mazur (wychowanek). W pierwszej kolejce rundy wiosennej Zenit bez problemu wysoko pokonał w Oleśnicy Grom Szczodrów 4:1. Nie inaczej gospodarze wyobrażają sobie wiosenną inaugurację w Międzyborzu, prezes Zenitu Rafał Pietrzak oficjalnie przyznaje, że w niedzielę jego zawodnicy chcą sięgnąć po komplet punktów.

Jak przystało na lidera, Energetyk nie zamierza tracić punktów nawet na tak gorącym terenie jakim jest Międzybórz. Zapowiada się więc bardzo ciekawe widowisko. W 18 - osobowej kadrze naszego zespołu znalazł się po prawie rocznej rekonwalescencji znalazł się Grzegorz Stępień oraz debiutant w naszych szeregach Michał Furmanek.

Niedziela, g.16:00, Międzybórz. ZAPRASZAMY!