Relacja trenera Mariusza Speiny z Turnieju Orlików w Św. Katarzynie.

W niedzielę 23.11, Orliki(2006) pod opieką trenera Mariusza Speiny rozgrywały turniej w Św. Katarzynie z filiami szkółki piłkarskiej Olympic Wrocław(Sztabowa, Olimpijski, Psie Pole 1 i 2). Chłopcy zostali wystawieni na próbę ze starszym o rok przeciwnikiem. Z boku w niektórych meczach w ogóle nie było widać różnicy wieku, a w niektórych szczęście sprzyjało naszym zawodnikom. Między meczami można było usłyszeć narzekanie na wiek przeciwników, ale na boisku nasi chłopcy starli się udowadniać, że są lepsi. Gra w pierwszym i ostatnim meczu zostawia wiele do życzenia, ale już w meczach 2 i 3 Energetyk dał się we znaki przeciwnikowi i tylko chłopcy wiedzą jak w drugim meczu przegrali będąc ciągle na połowie przeciwnika. Jak już wiedzą bardziej doświadczeni zawodnicy i kibice „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” i teraz po drugim meczu wiedzą to nasze Orliki. W turnieju wzięli udział: Michał Chlebik, Krystian Janik(2007), Miłosz Guzik, Stanisław Karczewski, Ignacy Popów, Mikołaj Kroczak, Jakub Kurkowiak, Oliwier Pociecha, Kacper Jon.
Bramki:
Krystian Janik (2007 !) 3x
Ignacy Popów 1x
Wyniki:
Energetyk Siechnice 0:2 Olympic Wrocław (Sztabowa)
Energetyk Siechnice 0:2 Olympic Wrocław (Olimpijski)
Energetyk Siechnice 2:1 Olympic Wrocław (Psie Pole 1)
Energetyk Siechnice 2:7 Olympic Wrocław (Psie Pole 2)

Powiązana galeria: