A klasa: Energetyk - Orzeł Pawłowice 3:0

W 23 kolejce przyleciał do Nas Orzeł z Pawłowic i liczył na sprawienie niespodzianki. Energetyk punktów oddać nie zamierzał i pewnie pokonał bardzo zmotywowanych gości 3:0

Prowadzenie w meczu objęliśmy tuż przed przerwą, Józefowicz zagrał do Maćka Zapała a ten po kilkumetrowym rajdzie oddał strzał z lewej nogi i w ten sposób zdobył swojego premierowego gola w barwach Energetyka1:0! Na drugiego gola w tym meczu kibice musieli poczekać do 70 min. Wtedy to z rzutu rożnego dośrodkowywał Banach a najwyżej do piłki wyskoczył Tomek Kozimor i efektowną główką pokonał bramkarza z Pawłowic 2:0. Kilka minut później Zapał „wypuścił” prostopadłym zagraniem Łukasza Skowronka lecz ten był nieprzepisowo powstrzymywany w obrębie pola karnego i sędzia podyktował „jedenastkę”. Do piłki podszedł Majki i...pewnym strzałem ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Energetyka!