Sparing: Energetyk - Bór Oborniki Śląskie 1:1

W sobotnim sparingu podopieczni trenera Tomasza Rudolfa zremisowali z Borem Oborniki Śląskie 1:1...

Energetyk - Bór Oborniki Śląskie 1:1 (0:0)

0:1 Bór 1:1 Rudolf

Mecz toczony był szybkim tempie i był dość zacięty. W pierwszej połowie Energetyk był stroną przeważającą i mógł objąć prowadzenie jednak goalkeeper Boru spisywał się bez zarzutu bądź nieprawdopodobnie pudłowali nasi zawodnicy. Gole padły dopiero w drugiej połowie. Najpierw ok 70 min. prowadzenie objęli przyjezdni po indywidualnych błędach naszych piłkarzy. Na dziesięć minut przed końcem z rzutu rożnego dośrodkował Szymiczek a Rudolf z zimna krwią przymierzył w „długi róg” doprowadzając do remisu.

I połowa: Kujawski – Kościelniak, Kozimor, Bielawski, Ciechański, Banach, Skowron, Józefowicz, Domaszewicz, Zając, Rudolf

W II połowie zagrali: G.Czerniejewski, Nowakowski, Jasiński, Stępień, Szymiczek, Ziółkowski, Sokół, Furmanek

Za tydzień w sobotę o 12:00 naszym kolejnym rywalem sparingowym będzie zespół Czarnych Jelcz-Laskowice występujący na co dzień we wrocławskiej klasie okręgowej. Zapraszamy!