Sparing: Energetyk - Malinka Malin 8:4

W czwartek 3 marca nasz pierwszy zespół rozegrał sparingowy rewanż z drużyną Malinki Malin.

W meczu tym zabrakło na ławce i boisku trenera naszego zespołu oraz kilku zawodników. Pomimo to nasz zespół pokonał ekipę Malinki 8:4. Goście zaprezentowali się kolejny raz bardzo przyzwoicie a nawet trzykrotnie w pierwszej połowie wychodzili na prowadzenie. W naszym zespole Man of the Match uznano Marcina Józefowicza. Nasz kapitan zdobył 5 goli! Widać, że jest bardzo dobrze przygotowany do rundy wiosennej. Po golu dołożyli Michał Furmanek, Tomek Sokół i Paweł Ziółkowski.  Miejmy nadzieję, iż to swoiste przełamanie Zioła, który jak tylko jest zdrowy i omijają go kontuzje jest ważnym ogniwem zespołu.

Energetyk - Malinka Malin 8:4 (3:3)

• 0:1 Malinka
  • 1:1 Józefowicz-k
  • 1:2 Malinka