"To już jest koniec...." Runda jesienna za nami, relacja z ostatniego meczu!

"To już jest koniec...."  Runda jesienna za nami, relacja z ostatniego meczu!

"W ostatniej kolejce rundy jesiennej nasza pierwsza drużyna przegrała w Osieku z Foto-Higieną II Gać 1:0.

Mecz rozpoczął się tradycyjnie od zaznaczenia naszej przewagi, ale jak to ostatnio jest w naszym zwyczaju, nie przekładało się to na naszą zdobycz bramkową. Przeważaliśmy. Osiek ustawił się wysoko i łapał nas sprytnie na spalone. Ograniczali się tylko do sporadycznych kontrataków. Niestety, nie radziliśmy sobie z tym. Nasze akcje z reguły kończyły się w okolicach pola karnego gospodarzy. Nawet jeśli już mieliśmy świetne okazje: Sylwka, Andrzeja Kosiora i Józka, to brakowało nam skuteczności i wyrachowania pod bramką Osieku. I jeszcze to nasiąknięte boisko… lecz ono było takie same dla obu drużyn. Do przerwy było bez goli.

Druga połowa nie przyniosła zmiany obrazu spotkania, choć gospodarze coraz częściej próbowali gościć na naszej połowie. W tej części meczu nie graliśmy zbyt dobrze. Choć mieliśmy przewagę w posiadaniu futbolówki nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Nie szła nam ta gra, wyraźnie nie szła! Z trudem budowaliśmy akcje. Jeżeli udało się już stworzyć zagrożenie pod bramką „Beziego”, defensywa Osieku na czele ze „starym lisem” Sorbianem stawała na wysokości swoich założeń przedmeczowych.

W 80 min na prawym skrzydle uruchomiony został napastnik gospodarzy, nie zdążył Łukasz, nie zdążył Grzesiek, nie obronił Czero…0:1. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie choć mocno się o to staraliśmy.

Porażka niespodziewana i niezasłużona. Od meczu z Miłoszycami złapaliśmy dołek, który ciągnął się już do wczorajszego meczu. Nie szło nam w lidze ostatnio, czuliśmy to wszyscy. Brak skuteczności, absencje, kontuzje. Nadszedł czas refleksji, analizy i poukładania pewnych spraw w drużynie. Grupa, która jest razem od kilkunastu miesięcy, ma ogromny potencjał, ale gdzieś nie do końca wykorzystany. Pamiętajmy jednak, iż po rundzie jesteśmy na 4 miejscu. Oceńcie to sami w komentarzach czy to dobry wynik? Czekamy na wasze opinie!