Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków
1:2
GKS Kobierzyce
KP Brzeg Dolny
1:2
Widawa Bierutów
Orzeł Prusice
1:0
Strzelinianka Strzelin
Polonia Środa Śląska
6:1
Zachód Sobótka
Kolektyw Radwanice
2:4
KS Żórawina
Energetyk Siechnice
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Orzeł Sadowice
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków
6:2
Kolektyw Radwanice
Zachód Sobótka
3:2
Energetyk Siechnice
KS Żórawina
1:5
Orzeł Prusice
Czarni Jelcz-Laskowice
2:4
GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin
2:3
Mechanik Brzezina
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
Polonia Środa Śląska
Widawa Bierutów
5:1
Orzeł Sadowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jelcz-Laskowice
4:1
Zachód Sobótka
Polonia Środa Śląska
1:0
Widawa Bierutów
Kolektyw Radwanice
1:2
GKS Kobierzyce
Mechanik Brzezina
2:1
KS Żórawina
KP Brzeg Dolny
2:5
Strzelinianka Strzelin
Energetyk Siechnice
2:0
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Prusice
2:0
GKS Mirków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
1:1
Zachód Sobótka
KS Żórawina
4:0
KP Brzeg Dolny
Strzelinianka Strzelin
1:0
Orzeł Sadowice
MKP Wratislavia Wrocław
3:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolektyw Radwanice
3:6
Orzeł Prusice
Widawa Bierutów
2:0
Energetyk Siechnice
GKS Mirków
3:1
Mechanik Brzezina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
2:1
Strzelinianka Strzelin
KP Brzeg Dolny
1:2
GKS Mirków
Orzeł Prusice
5:1
GKS Kobierzyce
Czarni Jelcz-Laskowice
0:3
Widawa Bierutów
Zachód Sobótka
5:3
MKP Wratislavia Wrocław
Mechanik Brzezina
3:1
Kolektyw Radwanice
Orzeł Sadowice
3:3
KS Żórawina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
6:1
MKP Wratislavia Wrocław
KS Żórawina
2:2
Polonia Środa Śląska
Widawa Bierutów
2:4
Zachód Sobótka
Kolektyw Radwanice
2:0
KP Brzeg Dolny
Orzeł Prusice
4:1
Mechanik Brzezina
Strzelinianka Strzelin
4:1
Energetyk Siechnice
GKS Mirków
4:1
Orzeł Sadowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:2
Orzeł Prusice
Czarni Jelcz-Laskowice
3:2
Strzelinianka Strzelin
MKP Wratislavia Wrocław
2:2
Widawa Bierutów
Mechanik Brzezina
5:2
GKS Kobierzyce
Orzeł Sadowice
0:3
Kolektyw Radwanice
Polonia Środa Śląska
1:4
GKS Mirków
Energetyk Siechnice
2:4
KS Żórawina
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
3:1
Orzeł Sadowice
KS Żórawina
1:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
1:2
Zachód Sobótka
Mechanik Brzezina
4:2
KP Brzeg Dolny
Kolektyw Radwanice
3:0
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
4:2
Widawa Bierutów
GKS Mirków
7:3
Energetyk Siechnice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
1:5
GKS Kobierzyce
Zachód Sobótka
4:0
KS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice
0:3
GKS Mirków
Energetyk Siechnice
1:2
Kolektyw Radwanice
Polonia Środa Śląska
1:4
Orzeł Prusice
MKP Wratislavia Wrocław
4:4
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Sadowice
3:4
Mechanik Brzezina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
1:6
Orzeł Sadowice
Orzeł Prusice
1:4
Energetyk Siechnice
KS Żórawina
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
Strzelinianka Strzelin
2:1
Widawa Bierutów
Mechanik Brzezina
1:0
Polonia Środa Śląska
Kolektyw Radwanice
3:2
Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Mirków
2:2
Zachód Sobótka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strzelinianka Strzelin
Zachód Sobótka
1:1
Kolektyw Radwanice
Czarni Jelcz-Laskowice
3:1
Orzeł Prusice
Energetyk Siechnice
1:6
Mechanik Brzezina
Polonia Środa Śląska
2:0
KP Brzeg Dolny
MKP Wratislavia Wrocław
2:4
GKS Mirków
Widawa Bierutów
0:4
KS Żórawina
Orzeł Sadowice
3:2
GKS Kobierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:2
Energetyk Siechnice
Orzeł Prusice
1:3
Zachód Sobótka
GKS Kobierzyce
1:0
Strzelinianka Strzelin
Mechanik Brzezina
5:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolektyw Radwanice
2:1
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Sadowice
2:1
Polonia Środa Śląska
GKS Mirków
2:3
Widawa Bierutów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Mirków
Zachód Sobótka
4:2
Mechanik Brzezina
Czarni Jelcz-Laskowice
6:0
KP Brzeg Dolny
Energetyk Siechnice
2:1
Orzeł Sadowice
Strzelinianka Strzelin
0:0
KS Żórawina
Polonia Środa Śląska
0:7
GKS Kobierzyce
MKP Wratislavia Wrocław
2:9
Orzeł Prusice
Widawa Bierutów
3:1
Kolektyw Radwanice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
KP Brzeg Dolny
0:11
Zachód Sobótka
Orzeł Prusice
6:0
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
1:1
KS Żórawina
Polonia Środa Śląska
0:1
Energetyk Siechnice
Mechanik Brzezina
5:1
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Sadowice
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Mirków
5:0
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Prusice
Zachód Sobótka
2:3
Orzeł Sadowice
Czarni Jelcz-Laskowice
1:3
Polonia Środa Śląska
Energetyk Siechnice
1:1
GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin
1:1
Kolektyw Radwanice
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
KP Brzeg Dolny
Widawa Bierutów
1:2
Mechanik Brzezina
KS Żórawina
2:5
GKS Mirków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mechanik Brzezina
Zachód Sobótka
3:3
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
2:2
GKS Mirków
Czarni Jelcz-Laskowice
0:0
Energetyk Siechnice
Strzelinianka Strzelin
3:1
Orzeł Prusice
Widawa Bierutów
4:2
KP Brzeg Dolny
KS Żórawina
3:2
Kolektyw Radwanice
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
Orzeł Sadowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KP Brzeg Dolny
GKS Kobierzyce
0:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolektyw Radwanice
2:3
GKS Mirków
Orzeł Prusice
2:0
KS Żórawina
Energetyk Siechnice
1:1
Zachód Sobótka
Polonia Środa Śląska
1:1
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Sadowice
0:1
Widawa Bierutów
Mechanik Brzezina
3:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Sadowice
GKS Kobierzyce
1:2
Kolektyw Radwanice
Zachód Sobótka
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Żórawina
2:2
Mechanik Brzezina
Strzelinianka Strzelin
7:0
KP Brzeg Dolny
MKP Wratislavia Wrocław
1:5
Energetyk Siechnice
Widawa Bierutów
0:2
Polonia Środa Śląska
GKS Mirków
8:0
Orzeł Prusice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Środa Śląska
KP Brzeg Dolny
0:3
KS Żórawina
Orzeł Prusice
3:1
Kolektyw Radwanice
Zachód Sobótka
0:4
GKS Kobierzyce
Czarni Jelcz-Laskowice
2:0
MKP Wratislavia Wrocław
Energetyk Siechnice
1:0
Widawa Bierutów
Mechanik Brzezina
0:3
GKS Mirków
Orzeł Sadowice
0:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Energetyk Siechnice
GKS Kobierzyce
2:4
Orzeł Prusice
Strzelinianka Strzelin
1:2
Polonia Środa Śląska
Kolektyw Radwanice
1:1
Mechanik Brzezina
GKS Mirków
11:0
KP Brzeg Dolny
KS Żórawina
3:0
Orzeł Sadowice
MKP Wratislavia Wrocław
0:1
Zachód Sobótka
Widawa Bierutów
1:3
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Jelcz-Laskowice
KP Brzeg Dolny
1:1
Kolektyw Radwanice
Zachód Sobótka
8:1
Widawa Bierutów
Energetyk Siechnice
0:0
Strzelinianka Strzelin
Polonia Środa Śląska
4:0
KS Żórawina
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
GKS Kobierzyce
Mechanik Brzezina
4:2
Orzeł Prusice
Orzeł Sadowice
0:8
GKS Mirków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zachód Sobótka
Kolektyw Radwanice
2:2
Orzeł Sadowice
Strzelinianka Strzelin
5:1
Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Mirków
0:0
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
2:3
Mechanik Brzezina
KS Żórawina
1:0
Energetyk Siechnice
Orzeł Prusice
5:0
KP Brzeg Dolny
Widawa Bierutów
2:1
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKP Wratislavia Wrocław
KP Brzeg Dolny
0:4
Mechanik Brzezina
Zachód Sobótka
2:1
Strzelinianka Strzelin
Czarni Jelcz-Laskowice
1:3
KS Żórawina
Polonia Środa Śląska
2:0
Kolektyw Radwanice
Widawa Bierutów
4:4
GKS Kobierzyce
Orzeł Sadowice
2:4
Orzeł Prusice
Energetyk Siechnice
1:3
GKS Mirków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widawa Bierutów
GKS Mirków
9:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Orzeł Prusice
5:0
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
10:2
KP Brzeg Dolny
KS Żórawina
1:3
Zachód Sobótka
Strzelinianka Strzelin
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Mechanik Brzezina
2:2
Orzeł Sadowice
Kolektyw Radwanice
2:1
Energetyk Siechnice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Kobierzyce
Zachód Sobótka
2:0
GKS Mirków
Czarni Jelcz-Laskowice
2:2
Kolektyw Radwanice
Energetyk Siechnice
3:3
Orzeł Prusice
Polonia Środa Śląska
4:0
Mechanik Brzezina
MKP Wratislavia Wrocław
2:3
KS Żórawina
Widawa Bierutów
3:0
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Sadowice
4:1
KP Brzeg Dolny
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strzelinianka Strzelin
KP Brzeg Dolny
0:2
Polonia Środa Śląska
Orzeł Prusice
4:2
Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Kobierzyce
5:0
Orzeł Sadowice
KS Żórawina
2:0
Widawa Bierutów
Kolektyw Radwanice
1:1
Zachód Sobótka
GKS Mirków
8:3
MKP Wratislavia Wrocław
Mechanik Brzezina
2:3
Energetyk Siechnice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Żórawina
Zachód Sobótka
3:2
Orzeł Prusice
Czarni Jelcz-Laskowice
2:3
Mechanik Brzezina
Energetyk Siechnice
4:1
KP Brzeg Dolny
Strzelinianka Strzelin
1:1
GKS Kobierzyce
Polonia Środa Śląska
4:0
Orzeł Sadowice
MKP Wratislavia Wrocław
0:2
Kolektyw Radwanice
Widawa Bierutów
0:1
GKS Mirków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Mirków
KP Brzeg Dolny
0:7
Czarni Jelcz-Laskowice
Orzeł Prusice
4:1
MKP Wratislavia Wrocław
GKS Kobierzyce
1:0
Polonia Środa Śląska
KS Żórawina
2:1
Strzelinianka Strzelin
Mechanik Brzezina
2:2
Zachód Sobótka
Kolektyw Radwanice
0:1
Widawa Bierutów
Orzeł Sadowice
3:3
Energetyk Siechnice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kolektyw Radwanice
Zachód Sobótka
11:1
KP Brzeg Dolny
KS Żórawina
0:3
GKS Kobierzyce
Czarni Jelcz-Laskowice
3:3
Orzeł Sadowice
Energetyk Siechnice
2:2
Polonia Środa Śląska
Strzelinianka Strzelin
2:1
GKS Mirków
MKP Wratislavia Wrocław
4:4
Mechanik Brzezina
Widawa Bierutów
0:2
Orzeł Prusice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Prusice
KP Brzeg Dolny
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
GKS Kobierzyce
1:1
Energetyk Siechnice
Polonia Środa Śląska
3:0*
Czarni Jelcz-Laskowice
Mechanik Brzezina
2:1
Widawa Bierutów
Kolektyw Radwanice
0:1
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Sadowice
1:2
Zachód Sobótka
GKS Mirków
7:0
KS Żórawina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości