40-sty sezon Energetyka czas rozpocząć!

JUŻ JUTRO ZACZYNAMY JUBILEUSZOWY 40 - STY SEZON ENERGETYKA NA DOLNOŚLĄSKICH BOISKACH!

Rozpoczynamy sezon 2015/2016

TRANSFERY:

W przerwie letniej w naszym klubie doszło do sporych zmian. Nasz zespół został solidnie wzmocniony na ławce trenerskiej i na boisku.

Oto wszyscy zawodnicy, którzy zasilili pierwszą drużynę Energetyka:

Tomasz Rudolf (LKS Stary Śleszów) Tomasz Sokół (LKS Stary Śleszów) Tomasz Kozimor (Falko Rzeplin) Łukasz Skowronek (Falko Rzeplin) Bartłomiej Naściszewski (KS Tymbark) Michał Narolski (KS Żórawina) Paweł Szymiczek (Sokół Marcinkowice) powrót z wypożyczenia, Przemysław Nowak. Z pierwszą drużyna trenuje również Meksykanin David Garcia jednak na razie trudno ocenić kiedy zadebiutuje w naszym klubie. Z gry w klubie zrezygnowali Sylwester Czerniejewski i Paweł Albert. Asystentem Tomasza Rudolfa został tak jak przewidywano Artur Szwabowicz.

PRZYGOTOWANIA:

W okresie przygotowawczym optymizmem napawała frekwencja podczas treningów i sparingów. Pomimo panujących afrykańskich upałów udało się rozegrać serie cennych sparingów. Choć trenerzy nie przywiązują wagi do wyników gier sparingowych to jednak poniżej znajdziecie komplet wyników z tego okresu:

Tęcza Pisarzowice – Energetyk 1:4, Energetyk – Śródmieście 2:3, Energetyk – Świteź Wiązów 3:2, Mirków Długołęka - Energetyk 5:3, Sokół Marcinkowice - Energetyk 4:2(przerwany ok 75 min), Gromnik Kuropatnik – Energetyk 5:1

CEL:

Tak jak wszystkie drużyny, które startują w rozgrywkach o mistrzostwo A klasy: WYGRYWAĆ!

KADRA:

Bramkarze: 1. Grzegorz Czerniejewski 2.Przemysław Nowak 3.Piotr Kaczmarek

Obrońcy: 4.Damian Popiołek 5.Tomasz Kozimor 6.Łukasz Bielawski 7.Tomasz Kościelniak 8. Wojciech Jasinski 9. Maciej Nowakowski 10.Tomasz Garbowski

Pomocnicy: 11.Marcin Józefowicz 12.Karol Głowacki 13.Michał Narolski 14.Bartłomiej Wiśniewski 15.Łukasz Skowronek 16.Tomasz Sokół 17.Łukasz Muszyński 18.Paweł Szymiczek 19. Grzegorz Sinik

Napastnicy: 20.Bartek Naściszewski 21.Tomasz Rudolf 22.Filip Mazurek 23.Łukasz Kropski 24.Paweł Ziółkowski

Kontuzje leczą: Andrzej Kosior, Mariusz Speina, Grzegorz Stepień

Trener: Tomasz Rudolf II Trener: Artur Szwabowicz Kierownik: Piotr Buryś Masażysta: Tomasz Misztur

Sezon przed którym doszło do wielu zmian. Sezon przed którym byliśmy bardzo aktywni na rynku transferowym. Sezon w którym chcemy zrobić krok do przodu! Dlatego serdecznie zapraszamy na nasze mecze i prosimy o wsparcie! Bądźcie z Nami!