A KLASA: Mistrz jesieni kontra pretendent!

A KLASA:  Mistrz jesieni kontra pretendent!

W najbliższą niedzielę ostatni akord jesieni sezonu 2015/16. I to w dodatku jaki! Nasz pierwszy zespół podejmie na własnym boisku beniaminka, trzecią w tabeli Olimpię Oleśnica.

Drużyna Olimpii to doświadczony zespół składający się min. byłych zawodników Pogoni Oleśnica. Od początku sezonu Olimpia nie ukrywa swoich aspiracji do awansu a nawet głośno o tym mówi. W tym momencie zajmuje 3 lokatę w tabeli ustępując również drużynie z Miłoszyc. Oleśniczanie jak zapowiadają przyjeżdżają do Siechnic po trzy punkty i nie straszny im brak najlepszego strzelca-prezesa Oskara Olczykowskiego, który zdobył 6 goli lecz w wyjazdowym meczu w Minkowicach Oławskich ‘puściły’ mu nerwy i w tym spotkaniu będzie pauzował. Jednak i bez niego Olimpia to bardzo groźna drużyna z wieloma świetnymi piłkarzami. W najbliższą niedzielę szykuje się piłkarska uczta w Siechnicach.

W naszym obozie humory i zdrowie dopisują. Czujemy się dobrze. Chcemy potwierdzić, że nie przez przypadek znaleźliśmy się na czele tabeli. Ogromna praca, którą wykonał cały zespół od lipca przynosi pożądane efekty. Pozostał ten jeden mecz i nie możemy zmarnować szansy na powiększenie przewagi! Trener Rudolf do dyspozycji ma 21 zawodników. Kto znajdzie się w ‘18” meczowej pewnie zadecyduje czwartkowy trening.

A tu osobiście na mecz zaprasza kapitan naszej drużyny Marcin Józefowicz:

- Zapraszamy na ostatnia odsłonę jesieni. W niedzielę o 14:00 ENERGETYK – OLIMPIA. Przyjdź! Zobacz a potem już możesz być niedźwiedziem i zapaść w zimowy sen przed telewizorem. Ostatnia szansa na zobaczenie swojej drużyny w 2015 r. Do zobaczenia na meczu ;-)

BARDZO, BARDZO GORĄCO ZAPRASZAMY!!!