Bardzo dużo grania! - zapowiedź weekendu

Zapraszamy do zapoznania się zapowiedzią najbliższych zmagań naszych drużyn:

SENIORZY: Energetyk – Dąb Dobroszyce g.14:00 (niedziela)                                                                                      Rozgrywki A klasy w rundzie jesiennej wkraczają w decydującą fazę. W ostatnich kolejkach zapadać będą kluczowe rozstrzygnięcia dla układu tabeli po rundzie jesiennej. Dla naszego zespołu bardzo ważnym spotkaniem będzie to najbliższe z Dębem Dobroszyce. Goście prezentują się w tym sezonie bardzo dobrze będąc najskuteczniejszą drużyną w lidze. Min. zremisowali z Olimpią Oleśnica i Polonią Wrocław oraz odnieśli okazałe zwycięstwo w Miłoszycach. Przed sezonem byli uważani za jednego z kandydatów do awansu i na pewno swoich ambicji nie zatracili co potwierdzają wynikami. W naszym zespole zabraknie Łukasza Skowronka a pod znakiem zapytania stoi występ Tomasza Zająca, który zmaga się z infekcją. Jesteśmy przygotowani na ciężką przeprawę, dwa tygodnie poprzedzające ten mecz nie zostały zmarnowane. Po zwycięstwo!

TRAMPKARZE: Energetyk – GKS Mirków Długołęka g.11:00 (sobota) – tr. Szwabowicz                                          Po ubiegłotygodniowym wysokim zwycięstwie w Nadolicach teraz czas na mocniejszy sprawdzian. Do Siechnic przyjeżdża ekipa z Mirkowa, która będzie swoistym probierzem aktualnej formy naszych trampkarzy. Nie zapominajmy o tym, że naszą drużynę ostatnio trapią kontuzję. Patryk Wyród, Piotrek Poręba i Damian Szydłowski tworzą listę znaczących osłabieni tej ekipy. Życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki.

MŁODZICY: Energetyk – KS 1945 Oława g.13:00 (sobota) – tr. Kropski                                                              Młodzicy tym razem zmierzą się na własnym boisku z wyżej notowanym zespołem KS-u 1945 Oława. W pierwszej rundzie w wyjazdowym meczu Oława zdemolowała nasz zespół. Czy podejmą wyrównaną walkę ze starszymi rywalami? Czy nie zabraknie im odwagi? Czy zatrą złe wrażenie z pierwszego meczu? Zapraszamy w sobotę

ORLIKI 06: Mini Turniej z AFK SM (Olimpijski Football Club) g.15:00 (sobota) – tr. Kropski                                       Turniej zaprzyjaźnionych drużyn z Akademią First Kick Sebastiana Mordala. Tym razem rywalizować będziemy pod balonem na Stadionie Olimpijskim.

ŻAKI 07/08: Mini Turniej z AFK SM (Olimpijski Football Club) g.15:00 (sobota) – tr. Jaroszewicz                        Turniej zaprzyjaźnionych drużyn z Akademią First Kick Sebastiana Mordala. Tym razem rywalizować będziemy pod balonem na Stadionie Olimpijskim. Będzie to pierwszy z dwóch turniejów zaplanowanych dla tej grupy w ten weekend.

ŻAKI 07/08: Turniej Towarzyski w Siechnicach (hala) g. 9:15 (niedziela) – tr. Jaroszewicz                                       W siechnickiej hali w niedzielę rywalizować będą nasze 4 drużyny z rocznika 2007/08 (2 drużyny tr. Czerniejewskiego, 2 tr. Jaroszewicza) oraz dwie drużyny Piotr Walczaka z Sokoła Marcinkowice. Będzie duuużo grania. Zapraszamy do naszej hali!

ŻAKI 07/08: Turniej Towarzyski w Siechnicach (hala) g. 9:15 (niedziela) – tr. Czerniejewski                                   W siechnickiej hali w niedzielę rywalizować będą nasze 4 drużyny z rocznika 2007/08 (2 drużyny tr. Czerniejewskiego, 2 tr. Jaroszewicza) oraz dwie drużyny Piotr Walczaka z Sokoła Marcinkowice. Będzie duuużo grania. Zapraszamy do naszej hali!

MŁODZICY: Energetyk – Stary Śleszów mecz towarzyski, g.18:00 (poniedziałek) – tr. Kropski                                  W ramach jednostki treningowej młodzicy towarzysko podejmą na własnym boisku ekipę trener Mirosława Drożyńskiego.