Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki, mamy grant!

MAMY TO!

Z wielką przyjemnością informujemy, że wniosek KS „ENERGETYK” Siechnice został pozytywnie zaopiniowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, co oznacza że Energetyk otrzyma dofinansowanie na bieżącą działalność w ramach programu "Klub" w wysokości 10000,00 zł.

Głównym celem programu jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży,wyrównywanie szans dzieci i młodzieży w dostępie do usystematyzowanejaktywności fizycznej oraz wsparcie działalności klubów sportowych. Nasz klub zaopatrzymy w sprzęt sportowy.

Nasz klub dołoży wszelkich starań aby to dofinansowanie pozytywnie przełożyło się na pracę z trenującą młodzieżą. Spośród 1597 złożonych wniosków złożonych w drugim naborze pozytywną opinię udało się uzyskać tylko 877 klubom, a 720 wniosków zostało odrzuconych ze względów formalnych.

To dla nas kolejny duży sukces. Warto też podkreślić, że KS „ENERGETYK” to jedyna organizacja piłkarska z Powiatu Wrocławskiego, która otrzymała dofinansowanie II naborze i będzie uczestniczyć w programie "Klub".

Zarząd KS Energetyk Siechnice składa serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Dulskiemu, specjaliście od pozyskiwania środków zewnętrznych za pomoc przy składaniu wniosku przez Energetyk.