Gra młodzież, ostatni sparing seniorów, transfery

SENIORZY

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem zmagań wiosennych nasz pierwszy zespół sprawdzi dziś o 12:00 formę Bumerangu Wrocław występującego w lidze okręgowej.

W dzisiejszym sparingu będzie można zobaczyć już optymalna kadrę naszego zespołu włącznie z nowymi twarzami w zespole. Jak już wcześniej informowaliśmy do zespołu wrócił bramkarz Kacper Kujawski W rundzie wiosennej na pewno w naszych barwach zobaczymy pomocnika Maćka Zapała byłego zawodnika Moto-Jelcza Oława z którym występował w II lidze a ostatnią rundę spędził w IV - ligowej Pogoni Oleśnica. Transfer został sfinalizowany w minionym tygodniu. Do klubu wrócił wychowanek 24 - letni Maciej Żarski. Zawodnik ten po wyfrunięciu z Energetyka stacjonował w takich klubach jak Polar Wrocław (LDJ), Śląsk Wrocław (ME), Ślęza Wrocław (III liga), GKS Kobierzyce (IV). Ostatnio przez dłuższy czas leczył poważną kontuzję ale będzie solidnym wzmocnieniem co pokazał w dotychczasowych grach kontrolnych. Do pełnej sprawności doszedł już Grzesiek Stępień, który rok temu doznał ciężkiej kontuzji kolana w wyjazdowym meczu w Minkowicach Oławskich. Zarząd klubu czyni ogromne starania o jeszcze jedno wzmocnienie obrony z III-ligowego klubu. Najbliższe dni powinny wszystko rozstrzygnąć.

ŻAKI

Podopieczni trenera Marcina Jaroszewicza wezmą udział w 2 dniowym turnieju organizowanym przez AFK Gminy Czernica. LIGA MŁODYCH MISTRZÓW2016 bo tak nazywa się ten turniej rozgrywana będzie w cyklu sobotnio niedzielnym. Nasi piłkarze rywalizować bedą z: AP Oleśnica, Trojan Lądek Zdrój, Olympic Brzeg Dolny, AP Champions Oława, AP Jedenastka Wrocław, FC Wrocław Academy, Energetyk Siechnice oraz KS Antonio Orzeł Futsal Jelcz - Laskowice i gospodarzami AFK. Zapraszamy!

ORLIKI

Rywalizować w niedziele również będą orliki. W Marcinkowicach od 9:00 do 12:00 występować będą nasi młodzi piłkarze z rocznika 2005. Również rocznik 2006 zaprezentuje się w marcinkowickiej hali, rywalizację rozpoczną od godziny 12:00. Zapraszamy! Emocje jak zwykle gwarantowane!

Redkacja