Kamil Krzanowski w Energetyku!

Miło jest nam poinformować, iż nowym nabytkiem Energetyka będzie wypożyczony do końca czerwca 2016 z III-ligowego Piasta Żmigród obrońca Kamil Krzanowski. Kluby doszły już do porozumienia odnośnie warunków wypożyczenia. Do załatwienia pozostały formalności.
Kamil jest młodzieżowcem i może występować zarówno na prawej lub lewej stronie obrony. Kamil w przeszłości występował już w Energetyku w drużynach młodzieżowych skąd trafił do Śląska Wrocław. Występował również min. w Polonii Trzebnica, MKS-ie Oława a ostatnio reprezentował barwy Piasta Żmigród. Wcześniej zespół trenera Tomasza Rudolfa wzmocnili: Kacper Kujawski z Sokoła Marcinkowice (kl.O), Maciej Zapał z Pogoni Oleśnica (IV liga), Michał Furmanek z Bolesławca (IV liga), Maciej Żarski (powrót po paśmie kontuzji)

Witamy Kamil i życzymy powodzenia!

fot. Krystyna Pączkowska