Grają nasze drużyny - przyjdź, zobacz, dopinguj :)

Przedstawiamy rozkład jazdy naszych drużyn w ten weekend:

SENIORZY: Energetyk – Huragan Minkowice Oławskie 15:00 (niedziela)

Do Siechnic przyjeżdża Huragan Minkowice, który w tabeli zajmuje czwarte miejsce od końca z dorobkiem 6 punktów. W zeszłym sezonie odnotowaliśmy z tym rywalem zwycięstwo 9:0 na własnym boisku i porażkę wyjazdową 1:4. Jest jednak też inny, gorzki posmak tej rywalizacji. W ostatnich latach dwa pojedynki w Minkowicach kończyły się koszmarnymi kontuzjami naszych zawodników. Najpierw ucierpiał tam Karol Głowacki a w rundzie wiosennej bardzo ciężko ucierpiał Grzesiek Stępień, który cały czas stara się wrócić do pełnej sprawności. Miejmy nadzieje że tym razem obejdzie się bez żadnych kontuzji w obu zespołach. Mamy im coś do udowodnienia, zwłaszcza za wiosenny mecz.

MŁODZICY: LZS Solniki Małe – Energetyk 13:00 (sobota)

Tym razem do odległych Solnik wybierze się ekipa młodzików. Drużyna ta nie notuje ostatnio dobrej passy ale cały czas przypominamy że wyniki w tym momencie nie są najważniejsze. Na nie przyjdzie czas. A może będzie to mecz przełomowy? Tego chłopcom i trenerowi Kropskiemu życzymy.

ŻAKI: tr. Czerniejewski Turniej DZPN-u Stadion Olimpijski 12:30

Ekipa trenera Grzegorza wybierze się na Pola Marsowe do Wrocławia na turniej Dzpn-u. Trener Czerniejewski tym razem wystawi jedną drużynę.

ŻAKI: tr. Jaroszewicz Turniej AFK SM Gminy Czernica w Wojnowicach (g.14:00)

Trener Marcin w sobotę zabiera swoich chłopaków w sobotę do Wojnowic na turniej rocznika 2007/08. W turnieju zagrają dwie nasze drużyny i zmierzą się tam z 5-cioma drużynami Akademii First Kick, 2-oma drużynami ŁNS Oława i UKS-em Kiełczów. Życzymy powodzenia!

TRAMPKARZE: Pauza

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KIBICÓW!