Gramy, gramy, zapowiedź weekendu!

SENIORZY: KS Zbytowa - Energetyk g.14:00 (niedziela)

Pierwszy zespół zawita w niedzielę do Zbytowej, która plasuje się w okolicach środka tabeli i zgromadziła jak dotychczas 7 punktów. Jedziemy tam pokazać dobry futbol i zgarnąć pełną pulę. Podchodzimy bardzo poważnie do tego meczu. W poprzednim sezonie z klubem ze Zbytowej potykaliśmy się dwa razy. Najpierw u siebie pokonaliśmy ich 6:3 (Dzpn zweryfikował ten mecz jako walkower 6:0) by w rewanżu przegrać 3:2. Zapraszamy kibiców na ten pojedynek!

TRAMPKARZE: Iskra Pasikurowice - Energetyk g.11:00 (sobota)

" Banda" trenera Szwabowicza wybiera się na mecz na szczycie do Pasikurowic. Tamtejsza Iskra zajmuje drugie miejsce w tabeli lecz wygrała dotychczasowe wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet gola. W tabeli Iskra traci 3 punkty do Energetyka lecz rozegrała jeden mecz mniej. Tak więc będzie to pierwszy poważniejszy test naszych trampkarzy. Powodzenia!

MŁODZICY: Energetyk - AP Oleśnica g.14:00 (sobota)

Ekipa młodzików tym razem zaprezentuje się na własnym obiekcie podejmując Akademię Piłkarską Oleśnica. Do drużyny po przerwie wracają Olek Szymański i Tomek Łakota. Jesteśmy bardzo ciekawi czy wywalczą pierwsze punkty na własnym stadionie. Na pewno będziemy trzymać kciuki.

Zapraszamy kibiców!