Gramy: Na rozkładzie Wojnowice, Łozina i Nadolice

SENIORZY: Skra Wojnowice - Energetyk g.14:00 niedziela
W przedostatniej kolejce rundy jesiennej zawodnicy Tomasza Rudolfa gościc będą w Wojnowicach. Tamtejsza Skra w drugiej części rundy notuje znakomita passę zwycięstw. W ostatniej kolejce rozgromiła na wyjeździe Grom Szczodrów 6:1. Do naszego zespołu wracają Skowronek, Sokół, Kościelniak, Sitnik i Ziółkowski, których zabrakło w ostatnim meczu. Naszym celem jest zwycięstwo i po pełną pulę wybieramy się do Wojnowic.

TRAMPKARZE: KS Łozina - Energetyk g.11:00 sobota
Trampkarze wybierają się w sobotnie przedpołudnie do Łoziny aby rozegrać tam ostatnie spotkanie w tym roku. Do zespołu wraca Piotrek Poręba i powinien być wzmocnieniem tego przetrzebionego kontuzjami zespołu. Trzymamy kciuki aby nasz zespołu udanie zakończył rundę jesienną. Powodzenia!

MŁODZICY: Energetyk - AFK Piast Nadolice g.10:00 sobota
Młodzicy zmierzą się w sobotę z zaprzyjaźnionym AFK z Nadolic. W zespole tym ostatnio coś drgnęło i w poprzedniej kolejce zawodnicy toczyli wyrównany bój z KS Oława. Pierwszy mecz miedzy tymi drużynami zakończył się wygraną Piasta 3:0. Jak będzie dzisiaj? Zapraszamy na ten mecz!