II LIGA OLDBOY: Pogoń Tondach - ENERGETYK 1:3

W 10 kolejce II Ligi Oldboy nasz zespół wygrał w wyjazdowym meczu z Pogonią Tondach Wrocław 3:1. W pierwszej połowie prowadzenie dał nam Dejneka, w drugiej zaś swoje gole dołożyli Artur Czech i Jaśko. Było to już drugie zwycięstwo podopiecznych trenera Wieśka Jurasza w trzecim wiosennym występie.

- Do przerwy prowadziliśmy 1:0 choć mecz wydawał się wyrównany. W drugiej połowie dominowaliśmy już na boisku pomimo kontuzji naszego napastnika Wojtka Bujaka, który musiał przedwcześnie opuścić boisko - podsumował spotkanie trener Jurasz

Pogoń Tondach Wrocław - ENERGETYK 1-3 (0-1)

Bramki: Dejneka, Czech, Jaśko

Skład Energetyka: D.Kowalkowski - A.Marczak, A.Polski, K.Sawicki, K.Witan - A.Czech, Ł.Borowik, M.Dejneka, D.Jakubowski - D.Jaśko, W.Bujak na zmiany wchodzili : T. Karpiński, T.Michalski

Za tydzień 30 kwietnia w Siechnicach nasz zespól podejmował będzie o 17:30 Piasta Żerniki. Zapraszamy!