IV kolejka: Na rozkładzie niewygodne Miłoszyce

W nadchodzący weekend trzy nasze drużyny zaprezentują się naszym kibicom w Siechnicach:

Sobota

TRAMPKARZE : Energetyk (Tr) – Piast Nadolice g.11:00                                                                                          Tydzień temu zawodnicy trenera Szwabowicza w Bierutowie wykręcili „nowy kierunkowy” do tej miejscowości pokonując miejscową Widawę 13:2. Czy podtrzymają dobrą passę? Czy znów będzie widoczny skok jakościowy w grze? Czy skuteczność utrzyma Michał Januszkiewicz? Na ten mecz przybywajcie tłumnie.

MŁODZICY : Energetyk (Mł) – PKS Łany g. 13:00 Na rozgrzewkę przed meczem seniorów zaprezentuje się drużyna młodzików trenera Łukasza podejmować będzie na własnym boisku ekipę z Łan. Po zeszłotygodniowej udanej inauguracji mamy nadzieję na równie dobre zaprezentowanie się w Siechnicach. Zapraszamy.

SENIORZY : Energetyk – Polonia Miłoszyce g.16:00                                                                                                 A na deser w sobotnie popołudnie kolejne spotkanie pierwszej drużyny z serii „mecz na szczycie”. Do Siechnic przyjeżdża wicelider tabeli Polonia Miłoszyce. Jak to jest niewygodny zespół dla nas niech świadczy o tym fakt, że w ostatnich czterech meczach z Polonią nie zdobyliśmy nawet punktu, strzelając 2 gole a tracąc 14 (!). Ostatni raz Polonistów pokonaliśmy 30 kwietnia 2006 roku w stosunku 2:1 strzelając zwycięskiego gola (jak się nie myli redakcja) w doliczonym czasie gry. Perfekcyjnie zorganizowany zespół trenera Andrzeja Ignasiaka w poprzednim sezonie prezentował się bardzo dobrze plasując się w końcowej tabeli na 3 miejscu, ustępując Solnikom małym tylko gorszym bilansem bramkowym. Wróble ćwierkają, iż w tym sezonie Polonia chce awansować do klasy okręgowej co potwierdza jej pozycja w tabeli i wysoka dyspozycja. Choć w miniona środę odpadli z Pucharu Polski z B – klasową Spartą Wrocław to radzimy nie przywiązywać wagi do tego wyniku gdyż Polonia zagrała bez kilku czołowych piłkarzy. W naszych szeregach wszyscy zdrowi i w pełni gotowi, do zespołu wrócił kapitan Marcin Józefowicz. Zapraszamy kibiców, będzie ciekawie.

Niedziela

ORLIKI : Turniej DZPN-u we Wrocławiu ul. Lotnicza                                                                                                 Rocznik 2006 pod wodzą trenera Kropskiego w niedzielę weźmie udział w turnieju w którym zmierzy się z dwoma zespołami Sokoła Smolec i Forzą Wrocław.

ZAPRASZAMY NA NASZE MECZE!