Skrzaty wyfruwają na turniej, seniorzy sparingowo

W najbliższy weekend zaprezentują się zespoły skrzatów i seniorów. Skrzaty wyfruwają dwoma drużynami trenera Artura Szwabowicza na turniej do Żernik Wrocławskich a ekipa trenera Tomasza Rudolfa podejmie w meczu sparingowym zespół Czarnych Jelcz Laskowice.

SKRZATY

Turniej w Żernikach Wrocławskich odbywać się będzie w trzech turach. Nasze obie drużyny zostały zakwalifikowane do tury drugiej i tury trzeciej. Trener Artur podzielił swoich podopiecznych dwie drużyny.

W drużynie numer 1, która zacznie zmagania o g.11:30 zaprezentują się:

1. Mateusz Grabowski
  2. Tobiasz Grabowski
  3. Tymon Popów
  4. Janek Zytko
  5. Franek Witmajer
  6. Kajetan Krawiec
  7. Szymon Iwanicki
  8. Przemek Strajt
  9. Adaś Polic
  10. Tomek Puszczyński.

Awizowane drużyny:

• Energetyk Siechnice
  • AP Jedenastka Wr.
  • AP Viktoria Sobótka
  • Silesia Wrocław
  • AP Champions Wrocław

W drużynie numer 2, która zacznie zmagania o g.14:15 zaprezentują się:

1. Szymon Murdza
  2. Antek Szarleja,
  3. Kacper Poprawa
  4. Michał Stasiuk
  5. Bartosz Moczulski
  6. Aleksander Polak
  7. Mateusz Suszko
  8. Adam Pastuszka
  9. Piotr Gall
  10. Mateusz Wojakowski

Awizowane drużyny:

• Energetyk Siechnice II
  • AP Jedenastka II
  • AP Champions Wrocław II
  • UKP Rafin Olimpiakos II

Trener Artur prosi o przybywanie na miejsce 40 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu.

SENIORZY

W sobotę o g.12:00 nasz pierwszy zespół podejmie na własnym boisku drużynę Czarnych Jelcz-Laskowice, która występuje w klasie okręgowej. Nasza drużyna wystąpi w tym sparingu bez kontuzjowanego Ciechańskiego, który nabawił się urazu w minioną sobotę i na kilka tygodni został wyłączony z gry. Z różnych powodów zabraknie również Skowronka, Jasińskiego i Stranca. Pojawi się za to napastnik, który dołączył do nas w minionym tygodniu. Klub jest też po rozmowach z zawodnikiem z IV ligi, który w minionej rundzie odgrywał znaczącą rolę w swoim zespole i jeżeli uraz jakiego się nabawił na czwartkowym treningu okaże się niegroźny również w sobotę powinniśmy go zobaczyć na boisku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Redakcja, Artur Szwabowicz